[English][Polski]
logo
   

Zobacz temat


ToxiC PL » Serwer ToxiC PL » Mapy
Twoim zdaniem?
fajna mapa fajna mapa 75%[3 głosów]
słaba mapa, jak wszystkie twojego autorstwa xD słaba mapa, jak wszystkie twojego autorstwa xD 25%[1 głos]
Głosów ogółem : 4
 Drukuj temat
[Race] Karton/papiez - Flawless Dance
Karton
Cześć.
Jak wszyscy wiedzą, słynę z robienia beznadziejnych, szybkich map typu random shit czy train fun.
Mam też parę lepszych tytułów typu Hot Pursuit, The Run czy Life's a beach
Ale tym razem zdecydowałem sobie postawić poprzeczkę znacznie wyzej

Przedstawiam wam mój nowy race: Flawless Dance
i.imgur.com/dTA4afs.png

Jest to moja pierwsza mapa stworzona całkowicie od zera, tj. znalazłem sobie miejsce na oceanie San Andreas i zacząłem stawiać obiekty xD
Do budowy tej mapy podchodziłem wiele razy, równie wiele razy robiąc spore przerwy. W jednym momencie nawet chciałem niedokończoną wystawić żeby ktoś sobie ja pobrał i dokończył według własnego uznania. Na szczęście, wziąłem się w garść i zdecydowałem się ją dokończyć
Nazwa na mapę wzięła się z umiejętności jednej postaci w lidze legend, dlatego że mamy tutaj dużo serpentyn
i.imgur.com/DiWgkO0.png
Mapa jest już na serwerze, aczkolwiek podkreślam że mapa wciąż jest w trakcie budowy dlatego wersja na serwerze różni się troszeczkę od tej którą mam w edytorze (kwestia dokończenia dekoracji, niczego więcej)
Postanowiłem też zrobić ukłon w stronę osobnych upodobań każdego z was, dlatego zrobiłem wersję z jednym i dwoma okrążeniami
Jest to pierwszy i największy "projekt" za jaki się do tej pory zabrałem
Na mapie jedziemy infernusem, jest to klasyczny wybór ponieważ to najszybsze auto w grze + żeby oczywiście nie było za łatwo. Mamy 6 miejsc spawnu w jednej linii
i.imgur.com/3h9XSFq.png
Na mapie oczywiście znajdziemy pick-upy rozmieszczone tak, żeby nie niszczyły wrażenia dopracowanej mapy
i.imgur.com/st0CxJ5.png

Jest to dosyć klasyczny race, bez żadnych skryptów i muzyki - samochód, checkpointy i pickupy. To wszystko.
Mapę tworzyłem z zamysłem wrzucenia jej na FFS, ale postanowiłem że TxC będzie moim obiektem testowym.

Zapraszam na serwer każdego z graczy do przejażdżki i zostawienia własnej oceny Smile
 
ziomekw11
fajna mapa pozdrawiam z rodzinką
 
Przejdź do forum: