[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Scripts
 Print Thread
3 poważne problemy serwera
Sewix
Witam, od jakiegoś czasu mam serwer na tym panelu i zauważyłem wiele problemów z nim związanych.
Pierwszym z nich jest nieprawidłowe zakańczanie map, jeśli mapper da na mapę nitro lub hp i wcześniej te powerupy były ustawione jako Vehiclechange Hunter, mapę od razu zakańcza mimo że nie jest to Hunter i nie daje topy. Wydaje się że jest to zjawisko rzadkie jednak występuje ono na takich mapach jak: BriaN v11, BriaN v12, #WaNTeD ft. BriaN - We Love Skills, #WaNTeD ft. BriaN - We Love Skills [VIP], BriaN v8, NikotiN v8 i inne których nie wymieniłem.
Drugim problemem jest to że 4 pojazdy kwalifikują się jako pojazdy zwycięskie, Hunter, Hydra, Seasparrow, RC Baron. I tu tkwi problem ponieważ Simas v9 posiada part z Hydrą, a Toxic Race w tym momencie zakańcza mape przez co jest niemożliwa do ukończenia.
Ostatni problem to oczywiście skrypt z nitro, o ile na RACE i DD jest przydatny, tak w DM nie powinno mieć miejsca możliwe wyłączanie nitra, jest to oszukiwanie czasu, oraz na mapach ze spowolnionym czasem, na przykład Sk2 vol.4 lub na OxY ft. C.Ronaldo nitro w momencie spowolnienia spada tak samo szybko jak przy normalnym czasie. Skrypt z nitro powinien zostać usunięty i zastąpiony tym standardowym z możliwością zmiany nitra poprzez komendę /nos hybrid, nfs, normal.

Pozdrawiam
 
Jump to Forum: