[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Czy to koniec?
rafalh
Od kilku miesięcy serwer świeci pustkami. Może czas o tym porozmawiać.
Czy według Was jest sens dalszego utrzymywania tego serwera? Co wam najbardziej doskwiera i powoduje, że tutaj nie gracie? Czy są to słabe skrypty, nieciekawe towarzystwo, czy niegrająca administracja? Chciałbym poznać wasze szczere opinie.
Może nadszedł właśnie czas na wyłączenie serwera. Szkoda dużej bazy map i mimo wszystko skryptów dużo lepszych niż dołączone do MTA, czy rozpowszechniane w internecie (wedle mojej wiedzy). Nie bez smutku bym to zrobił, ale nie ma sensu w nieskończoność utrzymywać go przy życiu. Sam VPS i strona pewnie pozostała by jeszcze na lata, bo VPS potrzebny mi jest do innych zastosowań. Mógłbym natomiast przenieść go na tańszy abonament.
Sam zaznaczam, że praktycznie nie gram w MTA i nie planuje aktywnie rozwijać skryptów.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
gorgeoush
Ogólnie to brak osób; starzy czy nowi, 80% procent ostatnich graczy to randomy z ameryki południowej. Zaglądam prawie codziennie, czy ktoś znajomy gra i jak widzę brak to Sad
 
SpeedDemonZ
Ja osobiście nie gram bo najzwyczajniej nie mam na czym xd Na dniach planuje kupić coś zastępczego za starego kompa lecz lepszego i można by było wbić. Jest jednak inny powód dla którego pewnie nie grałbym nawet mając na czym tj. no ile można grać w to samo xd Jasne to nadal jest spoko gra i serwer ale ja idę z duchem czasu i gram w nowsze tytuły i po prostu szkoda mi "marnować" czasu na ile to juz? 10 letnią grę? A przynajmniej dla mnie tyle posiada licząc ile lat jej poświęciłem. Jest to smutne lecz myślę że zrobić jakieś ostatnie większe spotkanie na serwerze i pożegnać dobre czasy świetlności MTA i toxica. :c
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Ola
Nie ma z kim grać :c czasem zaglądam na stronę czy kogoś nie ma i chyba od paru miesięcy ani razu znajomego nicku nie widziałam. A wejść po to, żeby toptajmy nabijać to już mi się dawno znudziło. Kiedyś człowiek wchodził na serwer i wiedzał, że za chwile ktoś znajomy wbije i było po co siedzieć, a teraz? :/ szkoda mi serwera, trochę przyjemnych wspomień się zebrało podczas czteroletniej aktywnej gry, no ale wszystko kiedyś się kończy heh, przed zamknięciem go spoko byłoby jakoś zebrać wszystkich i pograć, pogadać tak jak Demon napisał, bo niestety wątpię, że da się to jakoś ożywić na ten moment Sad

@edit w sumie nie mam też tyle chęci na tę grę co kiedyś, ale znalazloby jej się na tyle żeby wbic pare razy w tygodniu jak serwer ożyłby
Edited by Ola on 04-10-2018 00:30
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48774.gif
 
BrAyAn
Z wyłączeniem serwera radzę jeszcze trochę poczekać, zobaczymy czy zmieni się coś zimą Wink Ja od dzisiaj wracam do mta, będę w weekendy na toxicu. Zapraszam do wspólnej gryGrin
 
Freak
Ja mam takie samo zdanie jak Ola, często jak wbijałem byłem sam albo z kimś z Rosji na serwerze a wiadomo ze przyjemniej się gra jak można z kimś popisać albo nawet czytać spam na czacie Grin ja też od weekendu będę wbijał teraz popołudniu częściej
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/50175.gif
 
Xerionekk
Ja wchodzę rzadko na serwer, bo zwyczajnie nie ma z kim pograć, a samemu pogram z 10 minut i się nudzi, ale również postaram się wchodzić częściej Grin
 
Flame
Ja bym grał gdybym wszedł np na stronę, zobaczył, że ktoś znajomy gra i wtedy może nawet na chwilkę ale wszedlbym pogadać, pograć itd A tak to nie ma z kim ;/
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48541.gif
 
ShalaY
bez kitu
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/58529.gif TxC://shalay:x
 
Guteq
Też wbijam gdy ktoś gra Pfft Będe wchodził częściej Smile
 
Jekorgi
No hejka Grin. Sam nie gram z braku czasu, ale szkoda zamykać, tym bardziej jeśli serwer nadal jest opłacony, mta dużo zasobów nie zjada Rafał (chociaż z tą ilością map to nie wiem xD) więc nadal możesz z vpsa korzystać do innych celów tak myślę Grin
 
Jano
YouTube Video


Grin

Nie no, a tak serio to sam nie wiem ogólnie szkoda serwera żeby zginął w otchłani internetów Sad sam osobiście nie gram ostatnio jednym z powodów jest brak czasu spowodowany pracą, drugi powód to to że poniekąd znudziła mi się gra możliwe że to przez to iż straciłem najwięcej czasu z Was wszystkich na ToXie Cool, natomiast 3 powód, dla którego nie gram to po prostu brak starej ekipy kilkukrotnie próbowałem reaktywować grę ze starą gwardio, ale skończyło się na 30-60 min grze i ot tyle z grania Sad

Jak najbardziej rozumiem Rafa z problemem utrzymania serwa VPS jest dosyć kosztowny. Niemniej jednak warto zachować w razie wyłączenia TOXa kopie wszystkich map czy skryptów. Jeżeli będzie taka możliwość z chęcią pobiorę zbiór map toxeuowych Smile dla potomstwa Laugh
virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
Hero
Ty no nie wiem jak tam twoje zamykanie serwera, ale w poniedziałek wracam na serwer wraz ze swoimi dwoma patusami.
 
Oconner
Hero napisał(a):

Ty no nie wiem jak tam twoje zamykanie serwera, ale w poniedziałek wracam na serwer wraz ze swoimi dwoma patusami.

No trzech patusów na serwerze więcej nie wróży nic dobrego Grin
 
Hero
Normalna akcja
 
Jump to Forum: