[English][Polski]
logo
   

View Thread


Czy podobają Ci się takie podzialy?
Podobają mi się podziały Podobają mi się podziały 92%[12 Votes]
Nie podobają mi się (dlaczego?) Nie podobają mi się (dlaczego?) 8%[1 Vote]
Total Votes : 13
 Print Thread
Podział map [TAGI]
Pato
Hej, chciałbym się wspólnie z Rafałem Was zapytać, co myślicie o następującym podziale map, w końcu bez Was ten serwer nie istnieje:

Stare DM wydzielić z nowego i dać tag [OS]
Nowe DM miałoby tag po prostu [DM]
mapy stunt wydzielić z race, bo jest ich sporo, tag [STUNT]
Mapy race po prostu [RACE]
DD to oczywiście [DD]
Mapy shooter są obecnie pod tagiem fun, zmieniłbym to i wydzielił mapy Shooter na tag [SHOOTER], reszte map fun zostawiłbym bez zmian.

Chcemy wspólnie z Rafałem wydzielić mapy a następnie tworzyć pokoje, co według Was powinno się jeszcze znaleźć? Myślę, że dobrą opcją będzie TRENING (BEZ możliwości nabijania TT na treningu)

To pierwsze pytanie jakie Wam zadajemy, jeżeli będzie Wam się podobało, wyjeżdżamy od razu z następnymi propozycjamiSmile
 
Guteq
Moim zdaniem jest to bardzo dobre pomysł Cool
 
rafalh
Ja ze swojej strony bardziej bym się skłaniał ku tagom typu [Race] zamiast [RACE] (wielkość liter) oraz zamiast [OS] to jakieś [OSDM] np. żeby było wiadomo że to DM
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
SpeedDemonZ
Tak jak Rafał napisał z taką różnicą że ja bym dał [OldDM] lub [OLDDM] lub jeżeli komuś przeszkadzają dwa "D" obok siebie to [DMOLD]
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Freak
Jak najbardziej na plus! Fajnie że ten mit staję się prawdą, jak wam braknie dodatkowych rąk do pomocy przy zmianach to jestem otwarty Smile
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/50175.gif
 
Pato
Freak napisał(a):

Jak najbardziej na plus! Fajnie że ten mit staję się prawdą, jak wam braknie dodatkowych rąk do pomocy przy zmianach to jestem otwarty Smile




Grin Siemka, tak w ogóle to niestety wyrzucono Cię z klanu miesiąc temu Grin
 
Freak
Tak myślałem nie wbijałem tam z 2 miesiące xD wywale tag jutro ps: Speed ile chcesz za slot do Vv? Grin
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/50175.gif
 
Ola
Wbijaj za free Freakuś! nmzc
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48774.gif
 
Freak
<3
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/50175.gif
 
Sewix
Przy takiej ilości map będzie to czasochłonne, duża część map nadaje się tylko do wyjebania bo są po prostu crapami, zarówno DM jak i DD i Race. Lepszym rozwiązaniem była by mniejsza ilość map ale wyselekcjonowana, bo lepiej mieć mało diamentów niż dużo gówna. Co do pokoi to [DM] [OS] [Race] [DD] [Shooter] [FUN] [Training] i ewentualnie [Trials] i powinno być git, o ile uda się coś takiego zrobić, bo to nie takie proste.
Edited by Sewix on 10-05-2018 23:25
 
SpeedDemonZ
Co to za dodawanie do klanu bez mojej wiedzy xd
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Pato
wszystko w swoim czasie. narazie targujemy mapy
 
Sewix
Tagujcie te mapy jak normalne serwery, oldy [OS] a nie [OSDM] bo to źle wygląda i zajmuje więcej miejsca. Chyba ludzie nie mają wodogłowia i będą wiedzieć że to Oldshool.
 
Pato
@rafalh??? PfftPP
 
rafalh
Jak nigdzie nie będzie wspomniane że OS to Old School to ludzie którzy nigdzie indziej nie grają skąd mieli by wiedzieć? Może jak by był pokój o takiej nazwie to by kojarzyli a jak same tagi to nie wiem skąd... Nie mówię że nie ale może później to zmienimy?
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
Jump to Forum: