[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
vC|Kasia
Morfeusz
1. Nick Administratora/Moderatora: vC|Kasia
2. Co ta osoba uczyniła: restartuje mapy non stop i daje swoje
3. Dowody (screeny, filmik): nie wiem czemu ale jak robie screeny to i tak wkleja mi się obraz z pulpitu więc...
4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: nie będę prosił o zawieszanie czy odbieranie moda.. po prostu coś z tym zróbcie Smile
5. Inne uwagi: specjalnie wlazłem na serwer pod innym nickiem jak zobaczyłem, że gra tylko Kasia i Tusia, i łyknęły haczyk, a nic się specjalnie nie odzywałem chciałem zobaczyć co będą robić...
 
Flame
Cześć, przedstawię Ci to w punktach
1. Brak dowodów, screeny rób przyciskiem f12 a nie ctrl+print screen
2. Cytuję twoją osobę " Nie interesuje mnie co inni moderatorzy robią, interesuje mnie to co Ty robisz. "
3. "Możesz setać mapy jak jest mało ludzi na serwerze, lub jeśli się z tym zgadzają." Ty natomiast nawet nic nie pisałeś, nie zwracałeś uwagi więc można to było przyjąć jako brak twoich przeciwności do tych mapek.
4. Widać, że się uwziąłeś na mnie, natomiast ty jako jedyny masz problem i potwierdzić Ci mogę, że tylko Ty masz taki problem. No chyba, że zaprosisz swoich kolegów i im coś wmówisz ^^. Zadaniem graczy jest także pilnowanie WSZYSTKICH z administracji i ewentualne upominanie ich, że tak robić nie wolno. Zwróć uwagę także na innych z administracji.
Dziękuję za uwagę i jednocześnie zachęcam do wypowiedzienia się innych na ten temat.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48541.gif
 
Freak
Bez dowodów to tylko puste słowa, tak jak piszę flame rób ss z f12 Pfft
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/50175.gif
 
SpeedDemonZ
Brak dowodów. Zróbcie nowa skargę ze screenami jeżeli tak uważacie bo tutaj zamykam.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jump to Forum: