[English][Polski]
logo
   

Zobacz temat


ToxiC PL » Serwer ToxiC PL » Skargi na graczy
 Drukuj temat
Vv|Kasia kampi a gdy ja kampie to mnie banuje
Tomerek
Witam jestem wkurzony na Vv|Kasia kampi a jak ja kampie to dostaje bana nwm czy jest adminem czy kim
 
Flame
1. Zły dział, brak zastosowania się do wzoru skargi.
2. Cytuję "Na mapach DM należy jechać zgodnie z ustaloną trasą. Jeżeli gracz nie wie gdzie jechać powinien spróbować dowiedzieć się tego od innych uczestników gry (np. przez czat) lub popełnić samobójstwo (wskazane gdy jest on jedyną żywą osobą)."
3. Ja nie kampię, tylko próbuję wrócić na trasę wiadomym dla mnie sposobem. Nie mam na to dowodów ale świadków tj. Zichu, Xerionek, Tusia
4. Proponuje usunąć ten post a umieścić go w dobrym dziale tj. Skargi na "administratorów i moderatorów" i zastosować się do wzoru podanego w podpiętym poście.

Dziękuję za uwagę Rolleyes
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48541.gif
 
SpeedDemonZ
Kto to Kurwa jest Kasia i czemu jest w Vv?
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Flame
Demonku to ja Spiduś xD
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48541.gif
 
SpeedDemonZ
Ja jebix się w dupach poprzewracało jak mnie nie ma. Oj chyba będzie trzeba wrócić bo żal patrzeć xd
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
GeForce
SpeedDemonZ napisał(a):

Ja jebix się w dupach poprzewracało jak mnie nie ma. Oj chyba będzie trzeba wrócić bo żal patrzeć xd


W dupie to sie dopiero poprzewraca jak wrocisz <3
 
Ola
Wróć Demon, zrób z łobuzami porządek. Jakieś żalosne zmiany nicków co to w ogóle jest, masakra jakaś w Diemona sie bawisz speed? Degrad i chuj i jeszcze wylot z Vv nara
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48774.gif
 
Flame
Kim ty jesteś żeby mi rozkazywać.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48541.gif
 
GeForce
A Ty za kogo sie uwazasz degradujac Demona ??????????????? Uwazasz Siebie za lidera VV i wpuszczasz byle kogo ! a tak naprawde Jestes tania podrobka !!
 
Flame
Temat do usunięcia, sprawa wyjaśniona a robi się tu istna gówno burza.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48541.gif
 
Ola
Coo, jezyka w gebie zabraklo??? Temat do zamkniecia, sprawa nie wyjasniona. Dzieki
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48774.gif
 
Flame
Sprawa dotyczyła Skargi na mnie a nie gównoburzy o nick. Odpierdol się. Temat do zamknięcia. Nie poznaję Cię.. Apropo zmieniania nicków, To co ty masz do powiedzenia, Finnie Balorze, Little Lady, Diemonie i Olu?
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48541.gif
 
SpeedDemonZ
Nie wiem chuj mnie to ale kurwa to nie Twój klan Speed i masz kurwa nikogo nie dodawać nawet na chwilę. Jeszcze raz kogoś dodasz do klanu to ja Cie dodam do players jasne?
Zamykam temat. Jeżeli ktoś coś jeszcze chce dopowiedzieć zapraszam na priv

mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Ola
No właśnie Speed, nie wolno dodawać graczy czaisz?? W ogóle to lykasz kazde prowo jak pelikan łatwy jesteś wiesz? Iloraz nieparzysty sie znalazł odpierwiastkuj się nic nie ogarniasz cześć
 
Przejdź do forum: