[English][Polski]
logo
   

Zobacz temat


ToxiC PL » Serwer ToxiC PL » Skargi na graczy
 Drukuj temat
Skarga na Papież
gigabyte
1. Nick gracza: Papież (karton)
2. Co ta osoba uczyniła: Ignoruje typa i za każdym razem gdy wsadzam go do ignore zmienia nick i dalej mnie wyzywa, robi to do pory aż jakaś osoba z administracji wbije - nie dawno była ta sama afera, najwidoczniej kartonowi nie wpadło do głowy, że mam go w dupie + prowokacja innego gracza tekstem "co ja gnoju wyjebać ci z kremówki ?"
3. Dowody (Screeny, filmik): cały albumik https://imgur.com... + inni gracze na serwerze typu speeddemonz z ktorym ostatnio sie klocil
4. O co prosisz, oraz na co ta osoba zasłużyła względem Ciebie: jakiś mute albo ban, nie zależy mi na karze dla niego tylko by się ogarnął
5. Inne uwagi: dodam że ja go nie prowokuje ani nic, cały czas mam go w ignore po prostu albo ignoruje to co on pisze mówiąc że jest dodany na tą liste
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=1/59375.gif
 
Karton
prowokacja innego gracza tekstem "co ja gnoju wyjebać ci z kremówki ?"

XDDDDDD
Masz zdiagnozowany autyzm bądź coś z tych rzeczy? Napisałem to do niego dla jaj bo nazwał mnie psem a nie dla prowokacji xD Nawet nie miał o to pretensji ale o tym już nie wspomnisz. Ja również nie mam do niego żalu o to że mnie tak nazwał.

Zacznijmy moją wypowiedź od tego że jesteś hipokrytą. Pół serwera Cię nie lubi przez twoje zachowanie.
Może przypomnimy jak Ty cały czas przeklinasz i wyzywasz?
Atak w stronę Oli kiedy ta do Ciebie się nie odzywała?
Dostałeś pmute a potem żebrałeś na joinmsg żeby cię odciszyła.
Wyzwiska w moją stronę? Zażartowałem po tym jak napisałeś że jesteś z sosnowca "to tłumaczy twoje zachowanie" a ty się rzucasz na mnie jakbym Ci rodzinę mordował. Upomniał cię przy tym Demonz.
Szkoda że pominąłeś też to jak innych wyzywasz, ja nie zamierzałem zbierać dowodów i konfić na ciebie na forum bo nie jestem tym typem osoby. Logi też nie są wieczne a wstawiłbym z chęcią.
Jesteś bardzo wulgarną osobą która nie potrafi zachować minimum kultury na serwerze, przykładem było też to jak mnie wyzywałeś a ja kulturalnie ci mówiłem że jak takie masz problemy to może wybierzesz się do psychologa Smile

"Lamo" to bardzo poważne wyzwisko, na pewno gdyby ktoś mnie tak nazwał to plakałbym przed kompem z tego powodu. Że też chce ci się pisać skargę bo jakiś ktoś w internecie Cię nazwał tak a nie inaczej xD
Twoje dowody tak naprawdę nie dowodzą niczego po za tym że zmieniłem nick i napisałem na PL do Gutqa żeby ci nic nie kupował, jak on sam zauważył przecież masz 3 bańki na koncie.
Masz mnie w dupie? No chyba właśnie nie masz skoro jesteś tu teraz na forum i piszesz tą skargę xD Osoba mająca mnie w dupie zlałaby temat ciepłym moczem.
Tak bardzo ci to przeszkadza że zmieniam nick i wkurzasz się o byle co, to możesz użyć komendy /showchat. W mojej opinii jeżeli ktoś zasłużył na mute/ban to jesteś to Ty, bo zachowujesz się zupełnie jak drugi szrek.
Edytowane przez Karton dnia 15-12-2017 19:02
 
gigabyte
tak wyzywasz mnie papież, ja już nikogo nie wyzywam jakbyś zauważył - gdybym się nie zmienił nakurwiałbym na ciebie tekstami zamiast wkładać do ignora i pisać skargę, to co było to przeszłość - jak taki spryciarz się zrobił to mogłeś wcześniej na mnie skarge napisać proste
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=1/59375.gif
 
Karton
gigabyte napisał(a):

tak wyzywasz mnie papież, ja już nikogo nie wyzywam jakbyś zauważył - gdybym się nie zmienił nakurwiałbym na ciebie tekstami zamiast wkładać do ignora i pisać skargę, to co było to przeszłość - jak taki spryciarz się zrobił to mogłeś wcześniej na mnie skarge napisać proste


Czyli to co było w najbliższym czasie to przeszłość xD
Spryciarz? Nie pisałem na nikogo skargi bo kurwa bez przesady że ktoś mnie wyzwie a ja biegnę na forum bo mnie ktoś obraża xD Nie jestem Tobą, mam swoje życie prywatne a nie tylko jakiś serwer w grze internetowej.
 
gigabyte
jakim najbliższym czasie? już od twojej sytuacji gdy cię zaczeli nazywać szrekiem v2 nikogo nie wyzywałem a ty zacząłeś się do mnie przypierdalać, jak demon powiedział mam cie w ignore i powinien być spokój a ty nadal zmieniasz nick i mnie wyzywasz

Połączony z 16 grudzień 2017 15:02:38:
Co z werdyktem?
Edytowane przez gigabyte dnia 16-12-2017 16:02
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=1/59375.gif
 
SpeedDemonZ
O ja pierdole a myślałem że to polski rakowy youtube to siedlisko dram. Ja pierdole Karton i chuj że on wszystkich obrażał i wgl. Przestał a Ty sępisz się nad nim jak popierdolony. Przez jedną upierdliwą osobę ma wyłączać czat? Ty weź się kurwa jebnij w łeb XD Giga nie jest idealny i też nie raz to pokazał ale o ja pierdolę. Dziwisz się ze nazywam Cie Szrekiem v2 skoro Ty też nie potrafisz odpuścić. Ostatni raz Cie ostrzegam bo wlepie Ci perma muta i nie będzie mnie obchodziło a ni Twoje zdanie a ni nikogo. Jeżeli drugiej osobie nie pasuje Twoje obrażanie to masz je kurwa skończyć. Koniec tematu z mojej strony i oboje macie się uspokoić. Jak dzieci...
PS i Ty chciałeś mieć moderatora XDDDDDD

mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
rafalh
Jak dla mnie zmienianie nicku żeby nie być ignorowanym dowodzi, że to Ty Karton się przejmujesz Grin Speed dobrze napisał, ogarnijcie się.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
Karton
SpeedDemonZ napisał(a):

O ja pierdole a myślałem że to polski rakowy youtube to siedlisko dram. Ja pierdole Karton i chuj że on wszystkich obrażał i wgl. Przestał a Ty sępisz się nad nim jak popierdolony. Przez jedną upierdliwą osobę ma wyłączać czat? Ty weź się kurwa jebnij w łeb XD Giga nie jest idealny i też nie raz to pokazał ale o ja pierdolę. Dziwisz się ze nazywam Cie Szrekiem v2 skoro Ty też nie potrafisz odpuścić. Ostatni raz Cie ostrzegam bo wlepie Ci perma muta i nie będzie mnie obchodziło a ni Twoje zdanie a ni nikogo. Jeżeli drugiej osobie nie pasuje Twoje obrażanie to masz je kurwa skończyć. Koniec tematu z mojej strony i oboje macie się uspokoić. Jak dzieci...
PS i Ty chciałeś mieć moderatora XDDDDDD


pokaż mi gdzie się nad nim "sępię jak popierdolony" bo w jego zrzutach ekranu nic nie zauważyłem takiego po za nazwaniem jego raz lamą? nie robię nic takiego
ps
dobrze że ty prezentujesz jakże wysoki poziom godny supermoderatora tą odpowiedzią i czasami na serwerze

dobra koniec dramy elo
 
Oconner
Karton napisał(a):

pokaż mi gdzie się nad nim "sępię jak popierdolony" bo w jego zrzutach ekranu nic nie zauważyłem takiego po za nazwaniem jego raz lamą? nie robię nic takiego
ps
dobrze że ty prezentujesz jakże wysoki poziom godny supermoderatora tą odpowiedzią i czasami na serwerze

dobra koniec dramy elo

A jednak Szrek v2, zawiodłem sie...
 
SpeedDemonZ
Bo widzisz Karton, jak piszę normalnie to mnie nie rozumiesz. Spróbowałem językiem który rozumiesz i nadal nie podziałało. Nie muszę mieć na Ciebie dowodów bo fakty są takie a nie inne. A to jaki ja reprezentuje poziom to moja sprawa a tutaj jest temat o Tobie Wink
I tak jak Conner napisał, coraz bardziej się utożsamiasz z pojęciem Szrek v2
EDIT:
Myślę że wyjaśnione. Zobaczę jeszcze raz takie coś a dorobisz się pmuta więc mogę zamknąć temat.

mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Przejdź do forum: