[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Players complaints
 Print Thread
Skarga na Walker
HaQ
1. Nick gracza: ZR|Walker
2. Co ta osoba uczyniła: Chamskie stawianie oleju/kolczatek na kupionych mapach.
3. Dowody (Screeny, filmik): Dowodów niestety nie mam, ale mam godzinę w której oleje były stawiane, między innymi od 19:42 do 19:46 dnia 9.12.2017. (można sprawdzić logi)
4. O co prosisz, oraz na co ta osoba zasłużyła względem Ciebie: Chciał bym aby dostał on dość surową karę, ponieważ powtarza się to kilka dni.
5. Inne uwagi: Mam nadzieję że skarga zostanie szybko rozpatrzona, ponieważ jest to moim zdaniem dziecinne i prostackie zachowanie, gdy ktoś kupuje mapę żeby pograć/wbić topkę, a tutaj za przeproszeniem masz olej na ryju.

Pozdrawiam,
HaQ
 
walker
To jest chyba jakiś żart. Kilka dni? Koleś, ja nie mam dostępu do internetu i nie mam kiedy grać praktycznie bo jestem na wakacjach. Co do dowodów, to w ogóle masz jakieś? To, że ktoś stawia jakieś kolczatki i oleje przez cały czas jak gram, to nie znaczy, że jestem to ja. Dzisiaj omyłkowo postawiłem kolczatkę bo próbowałem się szybko odwrócić samochodem i od razu, że komuś chciałem pod koła? Pierw to było śmieszne, że wszyscy myśleli, że to ja wszystko stawiam, ale tak na dobrą sprawę, to mnie to już nie śmieszy za bardzo. Jak myślisz, byłbym debilem aby stawiać komuś na kupionej mapie jakiś olej? Nie sądze. To samo chwile temu, jak uzylem Thundera na Gigabyte'cie. To jest przecież po to, aby tego używać, ale chyba wiem kiedy to robić. Małpa był na serwerze któregoś dnia jak była podobna sytuacja. Następnym razem chociaż nagraj albo zrób zrzut a nie kolejna osoba mi mówi, że stawiam coś, czego nie stawiam.
 
HaQ
Zobaczymy po logach z serwera, kłamiesz w żywe oczy i srasz w porty przed prawdą. Smile
 
walker
HaQ wrote:

Zobaczymy po logach z serwera, kłamiesz w żywe oczy i srasz w porty przed prawdą. Smile


No zobaczymy. Happy
 
Abazur
to chyba jakas dziecinada do chu@%... zaraz bedzie "panie adminie on mnie zepchnoł na mojej mapie ktorom kupiłem" no dafuq ?! mozna stawiac olej? mozna. mozna kupowac mapy? mozna. to o ch@% ta skarga...
 
SpeedDemonZ
Moim skromnym zdaniem powinno być tak że tego typu rzeczy można używać tylko na DD a na mapkach gdzie można wbić topa powinny być zablokowane. Kto jest za?
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Karton
SpeedDemonZ napisał(a):

Moim skromnym zdaniem powinno być tak że tego typu rzeczy można używać tylko na DD a na mapkach gdzie można wbić topa powinny być zablokowane. Kto jest za?

przeciw
 
Oconner
SpeedDemonZ napisał(a):

Moim skromnym zdaniem powinno być tak że tego typu rzeczy można używać tylko na DD a na mapkach gdzie można wbić topa powinny być zablokowane. Kto jest za?


Jak najbardziej Za, takie coś powinno być od początku.
 
psychomalpa
Też jestem za, że by były możliwe te oleje i kolczatki na mapach typu dd, fun. A nie ktoś traci kasę na mape, że by wbić dobry czas a tu ci jakiś pajac olej stawia czy kolczatke. W 100% popieram.
 
rafalh
Chyba nie loguje się stawianie oleju. ale później sprawdzę. Nie można nikogo karać za to że używa funkcjonalności skryptów. Blokada oleju, kolczatki, pioruna na DM/Race wchodzi w grę, chociaż trochę szkoda Grin
Pomysł był taki, że tylko pierwsza osoba może wbić topa, a jej nikt nie postawi oleju, bo jest pierwsza. Gorzej jak na mapie kilka razy jedzie się po tej samej trasie...
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
SpeedDemonZ
To jeżeli wchodzi to w grę to jak najbardziej Rafałku prosiłbym o zrobienie tego :D
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
rafalh
Dodałem ankietę. Zrobię zależnie od wyniku.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
Jump to Forum: