[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Maps
 Print Thread
DD NineTowers
Karton
Ostatnio na naszym serwerze zagościło nowe DD - Nine Towers
Dostajemy na start 8MB do pobrania.. jak się okazuje niepotrzebnie, bo jedyny skrypt jaki działa to zmiana pojazdów
Więc znalazłem ją na necie i "wziąłem na warsztat"
Zacząłem od zmiany pojazdu którym się respimy z infernusa na cheetah (infek jest bardzo OP więc to bez sensu żeby był jako 1 auto)
Następnie ulokowałem na środkowej wieży nitro, a na mostkach na których do tej pory nitro było - ulokowałem naprawę, która po zebraniu respi się dopiero po 11 minutach. (więc nie będzie tak że każdy ma 100hp caly czas)
Pomniejszyłem trochę markery, bo troszkę raziły w oczy swoja wielkością (przynajmniej mnie XD)
Ustawiłem kolorek nieba i kolorek wody, dodając shadera więc woda jest tak przejrzysta że aż chce się w niej kąpać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i.imgur.com/eucSaeV.png
i.imgur.com/Ux8DrA0.jpg
i.imgur.com/lgGHr59.jpg
i.imgur.com/YBZm7XX.jpg
i.imgur.com/JjMjsJB.jpg

Podoba się poprawiona wersja? Chciałbym ją wrzucić na serwer zamieniając za obecną.
Edited by Karton on 23-11-2017 17:43
 
Guteq
Podoba się. Jestem na takl Cool
 
rafalh
Co do mapy to nie znam, ale chciałbym zauważyć, że serwer ma wbudowane shadery do wody i dawanie równolegle shadera w mapie (tego samego?) jest zbędne i może powodować jakieś konflikty.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
Karton
rafalh napisał(a):

Co do mapy to nie znam, ale chciałbym zauważyć, że serwer ma wbudowane shadery do wody i dawanie równolegle shadera w mapie (tego samego?) jest zbędne i może powodować jakieś konflikty.

Shader wody jest ten sam który został zastosowany w DM Fafacz - Nature Inspiration, nie powoduje to żadnych konfliktów
 
GeForce
a te votemap przy kupnie map po danym uplywie czasu zrobisz czy Cie to przerasta Smile?
 
Pato
Nie łudź się Gef, ja mu wysłałem 2k map swego czasu, jemu jest ciężko wysłać 3 o które proszę.

Wejdzie - przeczyta - wyjdzie.

Taki schemat panuje tu niestety od ładnych parunastu miesięcy. Ile to razy chcieliśmy z graczami coś zrobić, coś zmienić, to nie dość, że NIE POMOŻE, to jeszcze NIE POZWOLI. Aaaa idz pan w pizdu
 
Karton
Pato napisał(a):

Nie łudź się Gef, ja mu wysłałem 2k map swego czasu, jemu jest ciężko wysłać 3 o które proszę.

Wejdzie - przeczyta - wyjdzie.

Taki schemat panuje tu niestety od ładnych parunastu miesięcy. Ile to razy chcieliśmy z graczami coś zrobić, coś zmienić, to nie dość, że NIE POMOŻE, to jeszcze NIE POZWOLI. Aaaa idz pan w pizdu

Właściwie to muszę się zgodzić, smutne ale prawdziwe. Nawet rekrutacji nie otworzą, bo po co...
 
Pato
Gdybyś tylko Rafale był bardziej człowiekiem dla graczy, szanował ich, doceniał ich wkład w rozwój serwera, oraz to że wykazują masę chęci na poprawę jego funkcjonowania, to wszystko wyglądałoby inaczej.

Jestem w stanie zrozumieć natłok obowiązków, ale nie jestem w stanie zrozumieć jak można nie poświęcić dla ludzi 10 minut dziennie. Wydaje mi się że ty bardziej ten serwer prowadzisz dla siebie, niż dla nas. A szkoda, bo bez nas już dawno by nie istniał.
 
Karton
Jano, wrzuciłem tą mapę do uploadera, zaakceptowałeś i wrzuciłeś mapki na serwer. Gdzie się podziało moje NineTowers?
 
Jump to Forum: