[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Players complaints
 Print Thread
Skarga na ressivee
HaQ
1. Nick gracza: qq|ressivee
2. Co ta osoba uczyniła: Votemap podczas gdy jechałem kupioną przeze mnie mapę, zbieranie się w kupkę ze znajomymi i "chamskie" zmienianie mapy poprzez dawanie głosów na tak wraz ze swoimi kolegami, gdzie reszta serwera nie miała szans na to żeby mapa się nie zmieniła, bo była tych osób na serwerze mniejszość.
3. Dowody (Screeny, filmik): https://imgur.com...
4. O co prosisz, oraz na co ta osoba zasłużyła względem Ciebie: Nie mam pojęcia na co zasłużyła, niech zdecyduje administracja.
5. Inne uwagi: Mam nadzieję że skarga zostanie szybko wyjaśniona, przejrzana i zostaną wyciągnięte kosekwencje, no bo szanujmy się, ale takie "prostackie" zachowanie trudno jest według mnie tolerować.

Pozdrawiam.
 
Karton
I dlatego właśnie potrzebna jest rekrutacja - moderator jest potrzebny na serwerze cały czas - bo bez niego nie da się grać. Samemu uświadczyłem takiego zachowania tylko że ze strony turków
 
Ola
Jeśli chciałbyś o każdej porze dnia mieć moderatora na serwerze to co druga osoba musiałaby go mieć Grin byłby wtedy jeszcze większy syf niz jest, gdy nie ma żadnego xd
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/48774.gif
 
Karton
Ola napisał(a):

Jeśli chciałbyś o każdej porze dnia mieć moderatora na serwerze to co druga osoba musiałaby go mieć Grin byłby wtedy jeszcze większy syf niz jest, gdy nie ma żadnego xd

Wystarczyłoby dwóch ogarniętych z chęcią do gry. Olu, to bez moderatorów się nie da grać, a nie w ich obecności.
 
SpeedDemonZ
Sprawa stara jak świat. Było koło 20 moderatorów/supermoderatorów/adminów a i tak zdarzały się takie sytuacje ;d Nie wiem róbcie jak chcecie. Ja teraz też mam mało czasu na granie przez pracę więc może ktoś mógłby moderatora dostać. Tylko kurcze nie ma kto ;dddd

A co do skargi no to tutaj kwestią jest tylko to czy panowie są kulturalni wobec innych. Votemap jest i będzie dostępne gdy nie ma moderatorów więc z tym się nic nie zrobi.

mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
HaQ
Kulturalni, nie powiedział bym. Panowie z jego klanu, a także ressivee często zaczynają kłótnię, a także walą teksty we 3/4 osoby typu "jebać DM" na co dowodów nie mam, bo uznałem że więcej tak nie będą robić. Ale widocznie jest inaczej. Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje. A co do osób wyżej, gram bardzo dużo na serwerze, głównie wchodze z rana gdy nie ma praktycznie nikogo, ale później także dużo gram, potrafię spędzić kilka godzin dziennie na serwerze. Od około roku czekam na rekrutacje na moderatora, ponieważ chciał bym startować i spróbować swoich sił. Smile
 
Dixu
HaQ'u na moda ;D
 
SpeedDemonZ
Chodziło mi bardziej o kulturę człowieka. Jeżeli ktoś jest niekulturalny to to jest nadal kultura ;d
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Abazur
albo usunąć te votemap i po problemie ; ) jest głosowanie na końcu każdej mapy to po co kolejne w połowie następnej?
 
Guteq
Abazur napisał(a):

albo usunąć te votemap i po problemie ; ) jest głosowanie na końcu każdej mapy to po co kolejne w połowie następnej?



Moim zdaniem lepiej nie usuwać votemap gdyż nieraz się zdarza, że gracz camper jeździ po mapie i ani myśli "dednąć". Tym bardziej, że votekick nie działa. Pozdrawiam
 
GeForce
Moim skromnym zdaniem wystarczy wylaczyc votemap dla kupionych map Smile
 
rafalh
Gorzej jak zostanie kupione jakieś popsute gówno z respawnem i trzeba będzie się bawić godzinę albo więcej...
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
GeForce
to okresl ze moze byc votemap po okreslonym uplywie czasu od odpalenia mapy najwyzej xd
 
Jump to Forum: