[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
skarga na demon
szrek20
1. Nick Administratora/Moderatora: speed domon
2. Co ta osoba uczyniła: obraża na forum i w grze
3. Dowody (screeny, filmik): w 2 poście tej skargi https://mtatoxic....ad_id=1407
4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: o szanowanie regulaminu bo przecież po coś on jest.
5. Inne uwagi:czy ten regulamin jest tylko po to żeby nowi gracze musieli go przestrzegać bo administracja boi sie opini na jej temat. żal mi tego serwera
 
Karton
nie przestrzegasz regulaminu sam, wiec nie pouczaj innych...
 
szrek20
to ze ja nie przestrzegam nie oznacza że inni mogą postępować jak ja to po 1. a po 2 to ja jako pierwszy zbanowałem kolege demona 2 razy za to ze mnie obrażał i słusznie napisałem na demona skarge że nazwał mnie debilem. demon wciąż mnie obrażał pisał ze jestem śmieszny nie moglem pozwolić by łamał regulamin i go zbanowałem to że ja straciłem rangę nie oznacza ze on nie powinien jej stracić
 
Karton
szrek20 napisał(a):

to ze ja nie przestrzegam nie oznacza że inni mogą postępować jak ja to po 1. a po 2 to ja jako pierwszy zbanowałem kolege demona 2 razy za to ze mnie obrażał i słusznie napisałem na demona skarge że nazwał mnie debilem. demon wciąż mnie obrażał pisał ze jestem śmieszny nie moglem pozwolić by łamał regulamin i go zbanowałem to że ja straciłem rangę nie oznacza ze on nie powinien jej stracić


kurwa człowieku, rafał, tak rafał przejrzał logi i stwierdził że odebrali ci moderatora słusznie, dla wszystkich temat zamknięty, o chuj ci jeszcze chodzi?
NIE ZDZIAŁASZ TU NIC TAKIM ZACHOWANIEM
 
szrek20
to że ja straciłem moda łamiąc 1 punkt regulaminu nie oznacza ze Speed demon tez powiniez stracić rangę oobraźił mnie 3 krotnie jak nie więcej złamam regulamin pare razy a ja tylko raz czy dotrze to do twojego pustego łba ?
 
Karton
szrek20 napisał(a):

to że ja straciłem moda łamiąc 1 punkt regulaminu nie oznacza ze Speed demon tez powiniez stracić rangę oobraźił mnie 3 krotnie jak nie więcej złamam regulamin pare razy a ja tylko raz czy dotrze to do twojego pustego łba ?


ty również łamałeś regulamin wiele razy i nadal go łamiesz
 
Jump to Forum: