[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Players complaints
Zbanować szreka
tak tak 36%[4 Votes]
jasne jasne 0%[0 Votes]
oczywiście oczywiście 9%[1 Vote]
tylko ban tylko ban 55%[6 Votes]
Total Votes : 11
 Print Thread
Skarga SZREK
gorgeoush
1. Nick gracza: trafiłkamieńnakose (SZREK)
2. Co ta osoba uczyniła: uprzykrzanie gry, oleje, wyzwiska, kasztany
3. Dowody (Screeny, filmik): cały serwer potwierdzi
4. O co prosisz, oraz na co ta osoba zasłużyła względem Ciebie: ban serwer, przeproszenie naszych mam
5. Inne uwagi: Jestem po znacznej ilości alkoholu, ale to przez %%%%% szrek wyprowadził mnie z równowagi. Godzina po 18 wbija szrek, po miłych przejażdżkach po zbugowanych mapach wbija ON. Pierwsza mapa, pierwszy olej, pierwsze zgrzyty. Leciały wyzwiska, ale z dwóch stron. Poczuwam się do winy, ale moje wyzwiska były uzasadnione, bo szrek to zjeb inteligenty. Zaczęliśmy się kłócić o jego 30kg kasztany, gdy już nie miał argumentów, że kasztany są zajebiste do jedzenia, skwitował, że się nei znam i kasztany to król warzyw, jak lew to król dżungli. Mówił, że jego dzieciak to nie będzie chodził do lekarza tylko kasztanami będzie uzdrawiał ich, jebany szaman smok z metina2. Moja skarga zamieniła się w pastę o ojcu miłośniku kasztanów, wybaczcie- to mój alkohol we krwi. Propagowanie przez szreka jest niezdrowe dla naszych nieletnich graczy, co jak zaczną jeść kasztany jak on? Każdy argument, który nie mógł być skontrowany był zakończony wyzwiskiem albo olejem na kolejnej mapie DM. Ma on również fetysz matki, gdzie nasza kulturalne społeczeństwo, zadowala się tylko propozycję anala- A ON, OD MAMY. Cóż za kultura, kuwa. Wnioskuję o złożenie zakazu spożywania kasztanów młodych, kiełków. Nikt nie chce skończyć jak szrek. Przy kłótni, że nie skończył szkoły, zaczął nawoływać do zbiorowych prostestów przeciwko programu nauczania. KOMUNISTYCZNE NASTAWIENIE, ŻE MU SIĘ NALEŻY. CO ZA ZłO



@PRZEPRASZAM, PIJANY BEŁKOT XD NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE SZREK PSUJE ROZGRYWKĘ NA NASZYM SERWERZE.
 
SpeedDemonZ
Faktycznie zrobiła się z tego pasta. Szrek już sobie zaklepał bana tylko muszę na niego trafić. Niestety wczoraj nie byłem dostępny od późnego wieczoru aż do dzisiejszego ranka więc nie mogłem wejść na serwer. Jak tylko go zobaczę i będę na komputerze zrobię to na co wszyscy czekają. A jako powód dam "Całokształt twórczości".
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
gorgeoush
Wybaczcie za formę, ale prawda.
 
szrek20
a co jak nieletni gracze albo wogule obywatele tego kraju zaczną palić papierosy i pić alkochol. albo jeść palstelinę wiadomo że od tego nie umrą ale po kasztanach bedą dzikami a po papieroskach będą zjebami
 
Jump to Forum: