[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Maps
Czy popierasz usunięcie wszsystkich map szreka?
Tak Tak 62%[8 Votes]
Nie Nie 38%[5 Votes]
Total Votes : 13
 Print Thread
Wniosek o usunięcie map.
Karton
Chcę złożyć wniosek o usunięcie map autorstwa szreka.
Dlaczego?
Każda jego mapa jest co najmniej "dziwna", żadna nie trzyma się kupy, jego DMy to nic innego jak 100% generatora i żadnych dekoracji, z wrzuconymi skryptami które pasują tam jak trzeci cycek u kobiety.
Zajmują niepotrzebnie miejsce na serwerze, są bardzo mocno pobugowane, zrobione w taki sposób że najlepiej to te mapy zna tylko ich autor. Tja, często musisz zgadywać gdzie masz jechać...
Nie mają ładu i składu, ryją banie. A przydałoby się posprzątać i pousuwać w końcu większość dennych map.
Załączam listę:
https://imgur.com...
 
Scoobs
Te mapy to jedyna pamiątka po nim.
Ale wszystkich wkurwia więc jestem na tak Pfft
 
SpeedDemonZ
Też byłem zdania by wszystkie jego mapy wyrzucić skoro robimy porządki na serwerze wśród map. Moim zdaniem strasznie nie trzymają poziomu i nie pasują do serwera gdyż nawet tak zwane oldy są lepiej wykonane niż jego pseudo twórczość edytora map. Jeżeli ktoś jest na "nie" a widzę w głosowaniu że tak jest to proszę się wypowiedzieć dlaczego.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Abazur
Uważam ze przydała by się spora czystka wśród obecnych map. i to taka konkretna.... ;>

nawet bym był za OBOWIĄZKOWYM glosowaniem na mape i te z najmniesza iloscia glosow albo ratingiem wywalać
 
SpeedDemonZ
Rating mapy jest często specjalnie przez kogoś zaniżany więc raczej tego bym nie brał pod uwagę ale jeżeli ktoś ma mapę lub kilka map które uważa że warto wywali ze serwera to niech zrobi post w tym dziale i administracja sprawdzi tę mapę i zadecyduje
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
szrek20
ja uważam ze mapy pizdec snake v 9 pare map kukiego czy jak to sie pisze po ang cooki i wiele innych map powinno zostać usuniętych tak samo jak moich map nie da sie ich przejsc za 1 razem są zrobione tak żeby były poprostu hujowe co poradzić ja sie wzorowałem na innych mapach robiąc swoje XD i tak uważam że moje są najlepsze bo są orginalne a nie robione dla hajsu
 
Pato
Ale Pizdec to ty szanuj
 
Karton
szrek20 napisał(a):

ja uważam ze mapy pizdec snake v 9 pare map kukiego czy jak to sie pisze po ang cooki i wiele innych map powinno zostać usuniętych tak samo jak moich map nie da sie ich przejsc za 1 razem są zrobione tak żeby były poprostu hujowe co poradzić ja sie wzorowałem na innych mapach robiąc swoje XD i tak uważam że moje są najlepsze bo są orginalne a nie robione dla hajsu


każdą mapę jesteś w stanie przejść za pierwszym razem jeżeli jesteś wystarczająco dobrym graczem, natomiast twoje mapy są jakieś nie ten teges, a to że uważasz że są najlepsze to normalne, w końcu jesteś ich autorem
 
Luczjan
szrek20 napisał(a):

uważam że moje są najlepsze bo są orginalne a nie robione dla hajsu


Hahaha miszcz xD to było dobre
 
Jump to Forum: