[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
No czy ten typ jest pojebany?
Pato
Wchodzę na serwer gram 3min i dostaję bana od szreka dzięki
 
Szreku
no jak wchodzic i pytasz czy nie wbijamy na inny serwer to jest to reklama a speed demon odbanowując Cb jest nie poważny i powinien stracic range
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
SpeedDemonZ
Dając powód bana "dfjj" cieszę się że to Ty straciłeś rangę Smile
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Szreku
w piździe mam co ty o tym sądzisz odbanowujesz ludzi którym dałem bana prawidłowo jestes złym człowiekeim
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
SpeedDemonZ
Często używasz sformułowania "w piździe to mam" może przejdź się z tym do lekarza?
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Szreku
a co ty sie cały czas martwisz o mnie ? zajmij sie sobą ! boli cie ze mam cos do opowiadania a ty wymyslasz z swoim nowym kolegoą teksty typy takie smieszne ze mi matak uciekła z piwnicy. sam sie lepiej przejdz po tabletki jakies bo widze ze masz problem z tym ze ktos nie lubi być obrażany. regulamin chyba mozna zmienic, jak bym sie nie bał tego regulaminu tak bym was pojechał ze bys mi muta dał bo by ci szczena opadła i nie wiedział bys co powiedzić. jeszcze zobaczymy kto wygra ostateczny głos należychyba do ravina ale znając życie pieniądze tu decydują a ja miałem moda za darmo wiec chyba nie mam szans.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
SpeedDemonZ
Mnie o nic nie chodzi i Cie nie obrażałem na serwie do momentu nazwania Cie kretynem za złe używanie moda. Według regulaminu zbanowanie moderatora jest karalne utratą rangi więc została Ci odebrana. Dziękuję dobranoc zamykam ten temat.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jump to Forum: