[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Tournaments
 Print Thread
Szrekata Specia Event
CholPL
W oczekiwaniu na główne danie, czyli ToxiC United Cup najpierw zorganizujemy specjalny mini turniej DM.
To będzie dobra okazja by potrenować do tej sekcji grając mapy jednego z najbardziej lubianych polskich graczy, czyli SzrekataMaklata (Szrek). Oto zasady:

1. Zawodnicy będą grali 3 mapy DM autorstwa pana Sz. Wspólnie z autorem uzgodniliśmy, że będą to mapy:

[DM] Szrek vol 9 I kto wygra?
[DM] Szrek vol 4 LoL
[DM] Szrek vol 11 DM


2. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy z Was zna te mapy na tyle dobrze, by się na nich zmierzyć. Dlatego każdą z nich będziecie grać 3 razy. Pierwsze 2 podejścia będą tzw. rozpoznawcze. Nie będą one podlegały punktacji. Dopiero trzecia, ostatnia próba, będzie liczona do klasyfikacji.

3. W przypadku gdy pierwszy zawodnik zdobędzie upragnionego na mapach DM Huntera, NIE MOŻE strzelać do graczy, którzy jeszcze jadą samochodem tudzież motorem. Strzelanie z niego jest dozwolone TYLKO w przypadku walki na Huntery.

4. Wygrywa osoba, która po przejechaniu wszystkich 3 map będzie miała najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej. Punktacja wygląda następująco:

1. miejsce - 10 pkt
2. miejsce - 8 pkt
3. miejsce - 6 pkt
4. miejsce - 5 pkt
5. miejsce - 4 pkt


Dalsze miejsce nie są punktowane. Za zdobycie Huntera na mapie przyznaje się dodatkowe 2 pkt. Zwycięzca cyklu otrzyma WYJĄTKOWĄ NAGRODĘ.

5. To ma być czysta rywalizacja! Prosi się, aby nie używać żadnych cheatów, czy modów usprawniających sterowanie.

6. Nie wolno używać skrótów ani strzelać z MiniGuna!

7. Niedostosowanie się do zasad 3, 5 i 6 będzie karane!

Event planowany jest na 21. marca od godz. 20. Nad poprawnym przebiegiem zawodów czuwać będą SzrekataMaklata i PsE|Chol. Aby jednak doszedł on do skutku musi się zgłosić minimum 5 osób.
Jeżeli ktoś zapisze się, ale z jakichś przyczyn nie będzie mógł się stawić w wyznaczonym terminie to proszę o uprzedzenie organizatorów odpowiednio wcześnie, czyli najpóźniej 24h przed planowanym rozpoczęciem Eventu.
Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Jeśli jednak macie jakieś pytania to piszcie do mnie na PW albo w poście w tym temacie.
 
SpeedDemonZ
Moje pierwsze wrażenie było jednoznaczne. Śmiechłem. Ale po zastanowieniu się pomyślałem że taki turniej "pół serio" to fajny pomysł. Miła odskocznia od grania typowo na serio w mta i spinania o każdy błąd. Sam raczej nie skorzystam z zagrania obu turniejów ponieważ mój komputer nie pozwala mi na płynną rozgrywkę oraz nie przepadam za DM ale chętnie będę towarzyszył jako obserwator Pfft
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jump to Forum: