[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Skarga na [MgC]Orgazm
Karton
1. Nick Administratora/Moderatora: [MgC]Orgazm
2. Co ta osoba uczyniła: Bezpodstawne usunięcie mapy
3. Dowody (screeny, filmik): http://imgur.com/...
4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: Degradacja.
5. Inne uwagi: Poprosiłem Jana zeby włączył mi GM na mapie, AGHERZT zaczął komentować że jestem taki a nie inny bo nie potrafię włączyć GM
Jano napisał żebym ją dodał do kolejki, więc kupiłem
Następnie Orgazm na życzenie kolegi usunął mapkę tylko dlatego BO NIE BYŁO GHOSTMODE
Nie jechał nawet tej mapy, usunął bo po prostu kolega napisał - który tej mapy tez nie jechał.
Dlaczego go nie było wyjaśniłem wcześniej AGHERZTowi - zresetowało się po wejściu do edytora map ale zapomniałem włączyć.
[2016-09-17 21:41:32] [Output] : Vv|Jano: no to daj na nexta///
[2016-09-17 21:44:48] [Output] : [Race] The High Road została kupiona przez ~tS~Karton (1. w kolejce map)!
[2016-09-17 21:46:46] [Output] : Map [Race] The High Road started.
[2016-09-17 21:47:16] [Output] : [13/7]TSound: usun mape
[2016-09-17 21:47:31] [Output] : [Race] The High Road has been removed by [MgC]Orgazm!

Fajny poziom tutaj jest wśród administracji, nie ma co.
 
Abazur
poziom.. taki sam jak twoj przy tworzeniu tej mapy ;]
nikt nie ma zamiaru sie bawić w plikach i za ciebie cos robić... bo i tak nie moze.
a jezeli mapa slaba jest i piszą ludzie ze slaba to na ch@#%^ to trzymac? jest ponad 2k map wiec...


taak wiem ze to Ty robiles i wogole oh ah... ale no slabo ci wyszlo ;]
 
Karton
Bo trwa pięć minut i jest wymagająca + w deszczu to olaboga jaka straszna mapa.
"Słaba" napisało parę osób - którzy są za DM
Ghost mode taki straszny do włączenia - mówiłem już że resetuje się przy każdym wejściu do edytora i po prostu zapomniałem na koniec włączyć jak pakowałem mapę. NORMALNIE BY BYŁ. Dlatego napisałem do Jana żeby włączył GM.
Na serwerze jest masa innych słabych map (np takie mytahta) i co?
Jakoś są
Ale to moją trzeba usunąć bo nie jest jak typowy race
Nadal jest to MOJA mapa i że paru osobom się nie spodoba nie znaczy że każdemu. Choćby tak samo było z PYL Vexa i Rema.
Można było zrobić głosowanie czy mapę usunąć i wtedy bym zrozumiał przyczynę bo taki był wybór graczy.
Nie, poziom jest tu znacznie niższy. Rzucanie kurwami i innymi obelżywymi tekstami, brak kultury jakiejkolwiek, taki poziom seby z bloku.
Na serwerze kampią a wy piszecie o cyckach, obciąganiu, waleniu i wormsach.

Line 1310: [2016-09-17 21:39:10] [Output] : [MgC]Orgazm: kurwa
Line 1388: [2016-09-17 21:41:16] [Output] : Nicki: nie gralem kurwa kilka lat
Line 1449: [2016-09-17 21:44:04] [Output] : [MgC]Orgazm: kurwa
Line 1565: [2016-09-17 21:49:25] [Output] : Vv|Jano: kurwa... xd
Line 1604: [2016-09-17 21:50:48] [Output] : [13/7]TSound: bo nawet kurwa gm nie potrafisz ustawic
Line 1680: [2016-09-17 21:54:07] [Output] : ^2W|AGHREZT: kurwa
Line 1775: [2016-09-17 21:58:23] [Output] : Nicki: wbijac kurwa
Line 1789: [2016-09-17 21:58:39] [Output] : Nicki: a ty kurwa nie masz nic
Line 1802: [2016-09-17 21:59:29] [Output] : Nicki: to od razu nie musisz drzec ryja kurwa
Line 1857: [2016-09-17 22:02:34] [Output] : [13/7]TSound: kurwa
Line 1953: [2016-09-17 22:04:46] [Output] : Nicki: spierdalaj kurwa
Line 1968: [2016-09-17 22:06:27] [Output] : [13/7]TSound: gdzie kurwa gracie?
Line 2001: [2016-09-17 22:08:24] [Output] : [13/7]TSound: jak sie kurwa
Line 1323: [2016-09-17 21:39:33] [Output] : [13/7]TSound: zwalisz i przejdzie
[2016-09-17 21:39:10] [Output] : [MgC]Orgazm: kurwa
[2016-09-17 21:39:12] [Output] : [MgC]Orgazm: :L
[2016-09-17 21:39:13] [Output] : [13/7]TSound: chopacy do wziecia
[2016-09-17 21:39:16] [Output] : Nicki: no wiesz, obcisłe skórzane spodnie
[2016-09-17 21:39:18] [Output] : [MgC]Orgazm: wez ne mow
[2016-09-17 21:39:20] [Output] : Nicki: cycki po kolana
[2016-09-17 21:39:23] [Output] : [MgC]Orgazm: bo spac ne bede mogl
[2016-09-17 21:39:23] [Output] : [MgC]Orgazm: ;d
[2016-09-17 21:39:32] [Output] : Nicki: i najlepiej bez zębów
[2016-09-17 21:39:33] [Output] : [13/7]TSound: zwalisz i przejdzie
[2016-09-17 21:39:34] [Output] : Nicki: żeby nie przeszkadzały
[2016-09-17 21:39:36] [Output] : Vv|Jano: Org całą noc tera będzie walił
[2016-09-17 21:39:37] [Output] : Vv|Jano: xd
 
SpeedDemonZ
Dobra więc teraz ja się wypowiem. No więc tak. Map jest ponad 5k a gramy w kółko te same. Map do wyjebania jest ponad 2k bo są słabe i do dupy no ale nie mam możliwości takiej by je usuwać ręcznie i na zawsze więc nie będę tego robił. No w tym przypadku to Orgi przesadziłeś. GM na mapie można na stałe przypisać komendą. Widzę że na moderowaniu znasz się tyle co Szrek ;d Nie wiem jak ta mapa wygląda ale to że jest chujowa nie znaczy że trzeba OD RAZU i tutaj zaznaczam OD RAZU usuwać. Jak dużo graczy ją pogra i stwierdzi że gówniana to wtedy. A co do kultury słowa to kolejny raz kiedy gracze na prawo i lewo piszą pierdoły i bluźnią to jest git ale jak starzy wyjadacze i administracja to już obraza majestatu. Wszyscy są źli tylko ja doskonały xd Ogólnie przypieprzenie się do kultury nijak ma się do sprawy Twojej mapy więc nie rozumiem co chciałeś wskórać tym argumentem. Jeżeli jeszcze tego nikt nie zrobił to przywrócę Ci tę mapę i ustawię GM i po kłopocie.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Karton
SpeedDemonZ napisał(a):

A co do kultury słowa to kolejny raz kiedy gracze na prawo i lewo piszą pierdoły i bluźnią to jest git ale jak starzy wyjadacze i administracja to już obraza majestatu. Wszyscy są źli tylko ja doskonały xd Ogólnie przypieprzenie się do kultury nijak ma się do sprawy Twojej mapy więc nie rozumiem co chciałeś wskórać tym argumentem..

Tylko myślę że administracja i ci "starzy wyjadacze" jednak powinni reprezentować jakis poziom skoro pełnią rangę na serwerze :v
Nie traktuję tego jako argument, chciałem tylko pokazać że z kulturą u ekipy to tutaj słabo co przekłada się na poziom :x
 
SpeedDemonZ
To jest tylko cyfrowy czat. Ja idąc po chodniku mijając dzieciaki do max 16 lat przeklinają bardziej niż wyżej wymieniony fragment rozmowy. Każdy pisze i mówi jak mu wygodniej ;p A jak szukasz przykładu do naśladowania to nie szukaj go w grze komputerowej Grin
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Nicki
Jeżeli chodzi o akcję z mapą to co się dziwisz? Mapa nie spełnia wymagań, na mapie typu race nie było ghostmode, więc co dziwnego w tym, że została usunięta? Napraw ją i wrzuć jeszcze raz, wtedy zostanie jeszcze raz dodana, jeśli będzie wszystko w porządku.

A co do pseudo kultury to jeśli jesteś taki, że wszystkie "wulgaryzmy" i tego typu teksty Cie obrażają to radzę wyjść całkiem z internetu gdyż nie unikniesz tego. Zresztą, tylko Tobie to przeszkadza, zawsze możesz wyłączyć chat albo nie czytać jak Ci się nie podoba Smile)

Nie pozdrawiam.

P.S: "Starzy wyjadacze" powinni reprezentować jakiś poziom? Hah, kto Ci tak powiedział? Żadnej umowy z serwerem na pseudo kulturę nie mam.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=2/46282.gif
 
Abazur
SpeedDemonZ napisał(a):

Widzę że na moderowaniu znasz się tyle co Szrek

no foch normalnie :C
 
badyl
Co tu sie odjaniepawla.
'Nie wiem jak ta mapa wygląda ale to że jest chujowa nie znaczy że trzeba OD RAZU i tutaj zaznaczam OD RAZU usuwać. Jak dużo graczy ją pogra i stwierdzi że gówniana to wtedy.' - ps to tak działa teraz XDDDD tyle gównomap jest, że głowa boli a nikt ich nawet nie sprawdza tylko wrzucane sa masowo.
A mapy katrona są po prostu nie do grania na rejsie. Rozrzucone randomowo cp, poustawiane krzywo i nawet rozmiaru nie potrafi zmienic. Ja się bardzo cieszę, że ktoś w koncu usunal cos tak słabego.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/3/32273.gif
 
Karton
badyl napisał(a):
A mapy katrona są po prostu nie do grania na rejsie. Rozrzucone randomowo cp, poustawiane krzywo i nawet rozmiaru nie potrafi zmienic. Ja się bardzo cieszę, że ktoś w koncu usunal cos tak słabego.

No, ciekawe co jeszcze xD
 
badyl
Karton napisał(a):

badyl napisał(a):
A mapy katrona są po prostu nie do grania na rejsie. Rozrzucone randomowo cp, poustawiane krzywo i nawet rozmiaru nie potrafi zmienic. Ja się bardzo cieszę, że ktoś w koncu usunal cos tak słabego.

No, ciekawe co jeszcze xD



Teraz to ja juz wszystko wiem. Czy Ty człowieku myślisz, że robisz kurwa nam jakąś przysługę wstawiając te wszystkie swoje chujowe mapy. Ja wiem, że jedyne co może napisać taki jebany neandertalski słoik to 'No, ciekawe co jeszcze xD', ale te mapy są naprawdę turbo chujowe. Mogą wyjebać mi nawet bana za taką wypowiedź, ale szanujmy się kurwa, nawet te rejssłoiki nie chcą grać w takie gówno. A Ty udajesz dumnego pseudo mapera i kurwa dajesz skarge na Orgazma który zrobił każdą lepszą mape od Ciebie. No ale wiadomo, że sam uważasz te swoje gównomapy za arcydziało bo to kurwa skarb dla Ciebie. Jeśli ludzie mieliby głosować nad usunięciem tych twoich gownomap to na 100% wyjebane byłyby jak 7latek przez papieża kochaniutkiego, Jana Pawła II.
img.sadistic.pl/pics/c8f5d0f07eac.gif
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/3/32273.gif
 
Karton
badyl napisał(a):

Teraz to ja juz wszystko wiem. Czy Ty człowieku myślisz, że robisz kurwa nam jakąś przysługę wstawiając te wszystkie swoje chujowe mapy. Ja wiem, że jedyne co może napisać taki jebany neandertalski słoik to 'No, ciekawe co jeszcze xD', ale te mapy są naprawdę turbo chujowe. Mogą wyjebać mi nawet bana za taką wypowiedź, ale szanujmy się kurwa, nawet te rejssłoiki nie chcą grać w takie gówno. A Ty udajesz dumnego pseudo mapera i kurwa dajesz skarge na Orgazma który zrobił każdą lepszą mape od Ciebie. No ale wiadomo, że sam uważasz te swoje gównomapy za arcydziało bo to kurwa skarb dla Ciebie. Jeśli ludzie mieliby głosować nad usunięciem tych twoich gownomap to na 100% wyjebane byłyby jak 7latek przez papieża kochaniutkiego, Jana Pawła II.
img.sadistic.pl/pics/c8f5d0f07eac.gif

nieźle baitujesz, ale mapy orgiego nie są wcale lepsze
dobra parę map jest takich sobie z kijowo rozmieszczonymi CP ale tą którą usunął orgazm do tych nie należy xD na tej mapie po prostu nie było GM no i wielki problem.
 
SpeedDemonZ
Mapa jest przywrócona więc zamykam ten temat bo robi się nie potrzebny spam.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jump to Forum: