[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Scripts
 Print Thread
Radio serwerowe
Nitro
Cześć!

Piszę do was z propozycją dodania "Radia Serwerowego" na naszego ulubionego Toxica!

Takie owe radio miałoby by być scryptem na serwerze ale nie typowym radiem internetowym,
każdy by mógł kupić utwór który zostanie odtworzony właśnie w owym radiu!

Utwory, możliwość dodania ich przez każdego, coś na typ dodawania map! Albo i nie! Taka owa możliwość tylko dla upoważnionych osób? A potem już tylko kupno utworu za np. 30'000 i każdy może słuchać!

Radio - przyjazny interfejs kupowania utworów, podgląd obecnie granego utwory itd. !
Wiem że coś takiego na pewno nie byłoby proste to zrobienie i oczywiście sam bym tego nie zrobił !

Co o tym myślicie ? Coś takiego nowego na serwerze by się przydało ? Piszcie ! Smile
images62.fotosik.pl/774/58b4627b866c3353m.jpg
 
SpeedDemonZ
Niby pomysł dobry tylko lekko nie rozumiem zasady kupowania utworów. W sensie że będzie jakaś liczba utworów i z tej listy sobie będzie można wybrać i kupić? Bo jeżeli tak to są kolejne nie potrzebne jednostki pamięci zajmowane. Ja i tak bym nie skorzystał bo mta mam wyciszone i słucham radia z pulpitu ale po prostu jestem ciekawy dokładnego działania.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
VeX
Widziałem taki Skrypt na fH. Pod F2 mają opcje wyciszania - Muzyka z Map, Muzyka z Radia, Wyciszone. Jeżeli ktoś kupi owy utwór jest on słyszalny dla wszystkich osób (oczywiście jeżeli ktos nie ma wyciszonej muzki z radia). Moim zdaniem jest to dobry pomysł. Mógł bym podpytać kumpli z fH jak to tam działa, czy mają to tam z URL czy z Plików. Ale jak Demon pisze jeżeli miało być to z plików to nie miało by to sensu bo ważyło by to z kilka GB
 
SpeedDemonZ
Nie dość że ważyło by jak wnuczek po wyjściu od babci to jeszcze nie każdy by znalazł piosenkę którą by chciał.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jano
Tak jak już wspominałem na serwerze pomysł już taki był:

https://bugs.mtat...php?id=126

No ale próbujcie próbujcie Smile
virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
SpeedDemonZ
"2. Możliwość puszczania muzyki dla VIP'ów/Modów/Smodów/Adminów przez stereo mix. Bo używanie stereo mixa i puszczanie muzyki przez voice chat jest mało wydajne a zawsze to jakieś urozmaicenie Wink"

Kurwa jak ja znam ten ból XD
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Nitro
Byłaby lista utworów i każdy by mógł kupić sobie utwór do radia, owe radio można by było włączyć np. przez komendę i klawisz.
images62.fotosik.pl/774/58b4627b866c3353m.jpg
 
SpeedDemonZ
Nadal nie odpowiedziałeś gdzie ta baza utworów by była. Czy trzeba klika gb piosenek na serwer rzucić czy gdzieś na necie czy cokolwiek? Zresztą i tak wiemy dobrze że ten pomysł nie zostanie zrealizowany ale pytam z czystej ciekawości xd
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Abazur
imo kolejny niepotrzebny skrypt dla garstki osób co go ogarnie
i zmuli serwer zapewne który i tak rafal zostawił samopas od długiego czasu bo" nie mam czasu" Wink

fajnie ze chcecie ale to się nie uda ;]
 
Jump to Forum: