[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Players complaints
 Print Thread
Skarga
NeVeK
1. Nick gracza: -NvM|Vex:3, ^2W|Hero
2. Co ta osoba uczyniła: Spam i obraza
3. Dowody (Screeny, filmik): http://scr.hu/6b6...
http://scr.hu/6b6...
4. O co prosisz, oraz na co ta osoba zasłużyła względem Ciebie: Moim zdanie obie osoby zasłużyły na mute albo bana.
5. Inne uwagi: Gracz z nickiem ^2W|Rem też spamował tylko, on po napisaniu mu żeby przestał posłuchał się.
 
VeX
Nevek o Feat'cie zapomniałeś :/
 
Hero
,,Spam i obraza" a dałeś ss'y tylko ze spamu. Nie polecam tego allegrowicza. :V
 
Ola
Nasza wina że urządzili must be the music na toxicu bo ich tam nie przyjęli i teraz rywalizują między sobą? xd
Edited by Ola on 06-08-2016 21:59
 
FeaT
Chuju, zapomniałeś o mnie, przecież też się wyzywaliśmy. : /// :v
 
NeVeK
Ja ciebie jak i innych graczy nie wyzywałem. Jeżeli sądzisz inaczej wklej ssy.

EDIT. Oczekuję odpowiedzi na poważnie. Więc Ola jeżeli nie wiesz jak ich bronić to nie broń takimi argumentami.
 
Ola
Po pierwsze nie mam powodów żeby każdego z nich bronić. Po drugie jesli uznajesz to za próbę bronienia to się mylisz, trochę dystansu kolego Grin . Po trzecie ja nic zrobić nie mogę bo co dałby mute na godzinę?
 
NeVeK
Ja tutaj oczekuję odpowiedzi od jakiegoś admina. A nie jakiejś pogawędki o "śpiewaniu".
 
Ola
To są Twoje oczekiwania, a ja nie mam zakazu wypowiadania sie na forum więc będę to robić gdy mam ochotę. To czy wypowiem się w sposób poważny czy nie to moja sprawa.


ps póki co 2/3 administracji olała tę skargę Pfft
Edited by SpeedDemonZ on 07-08-2016 12:08
 
SeVu
Aż mi się smutno zrobiło
 
SpeedDemonZ
Nie jestem adminem więc pewnie moją wypowiedź też uznasz za zbędną więc trudno ;p Obrażajta się do woli chłopy ale spamić to możecie mamusi że obiadu jeszcze nie ma. Nie każdy musi każdego lubić więc raczej ukarać nie ma co bo się ktoś wyzywa, póki to nie przeszkadza innym graczom bo szczypie w oczy od czytania. Za spam są surowe kary - przykładem jest np N3ron hehe. Także panowie, jak chcecie jakieś "must be the music x factory bo macie talent" - zapraszam na Team Speaka. Czat nie jest od tego. Jeżeli się to powtórzy to nie skończy się na pouczeniu. #toxycznapolicja
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Abazur
jestem za a nawet przeciw.
 
Jump to Forum: