[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Players complaints
 Print Thread
TSound
Rem
-TSound
-Insulting
-
-idk
gluon.rghost.ru/6HQcGnlKs/image.png
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/6/62056.gif
 
Sendro
Chamstwo i buractwo zawsze powinno być pietnowane, a w tym przypadku drogi TSoundzie wykazales sie wyjatkowym wiesniactwem, na dodatek propagujesz nienawisc. Mam nadzieje ze zostaniesz surowo ukarany. Sa pewne zasady w zyciu, ktorych nie powinno sie przekraczać, czasem lepiej wstrzymac sie z komentarzem niz reprezentowac soba takie dno.

P.s - jak zauwazyles ten ukrainiec uzywa angielskiego, wiec powinienes odpowiedziec w tym samym jezyku - widze ze bardzo boli Cie fakt posiadania przez tego okropnego ukrainca wiekszych kwalifikacji od Ciebie Smile
 
SpeedDemonZ
Jakby każdy za takie coś był surowo karany to pół serwera miało pmuta czy też bana Sendro. Przemyśl to sobie. Co do tej sprawy - wyzywanie za nic nie jest dobre i nie popieram. Co innego kiedy obcokrajowcy coś zrobią co notabene zdarza się nad wyraz często.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Sendro
SpeedDemon napisał(a):

Jakby każdy za takie coś był surowo karany to pół serwera miało pmuta czy też bana Sendro. Przemyśl to sobie. Co do tej sprawy - wyzywanie za nic nie jest dobre i nie popieram. Co innego kiedy obcokrajowcy coś zrobią co notabene zdarza się nad wyraz często.


Zgadza się, ale co innego, gdy jakiś turek lub inny arabski królewicz faktycznie utrudnia grę, a co innego w przypadku, gdy normalny gracz jest wyzywany, gdy tylko się odezwie. Na dodatek na tle jakichś nacjonalistycznych uprzedzeń. Jakiś poziom kultury osobistej na serwerze jednak powinien być reprezentowany, a w tym przypadku jak wspomniałem w poprzednim poście jest to zwykłe "buractwo i wieśniactwo".
 
SpeedDemonZ
Jakby nie patrzeć to nawet gdy faktycznie zagraniczny gracz utrudnia grę nie powinno się obrażać wykorzystując stereotypy. Więc czy tutaj się używa tego mając powód czy też nie, nie jest się lepszym czy gorszym. Jest się po prostu jak to napisałeś człowiekiem korzystającym z "nacjonalistycznych uprzedzeń". I żeby nie było że kogoś bronie ponieważ jestem tutaj neutralny bo i tak nie ode mnie zależy rozstrzygnięcie tej sprawy. Osobiście uważam że tak jak z campieniem, afczeniem czy innym zachowaniem nie zgodnym z regulaminem również tutaj nie zostanie to rozstrzygnięte.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
TSound
sendro ale ty jestes ubogi umyslowo
w dodatku kipi tutaj hipokryzja

PS PRZESADZILEM
TSound Grin
 
Sendro
TSound napisał(a):

sendro ale ty jestes ubogi umyslowo
w dodatku kipi tutaj hipokryzja

PS PRZESADZILEM


Dzięki za Twoją konstruktywną i uargumentowaną opinię na mój temat!
Nie wkurzyłbym się tak bardzo i nie stawał w jego obronie, gdyby sytuacja była jednorazowa - nękasz go regularnie, gdy tylko napisze coś na czacie. Twoja odpowiedź "przesadziłem" sugeruje, że był to jednostkowy przypadek - niestety nie był.
 
TSound
1. jak chcesz dowodow to przeczytaj ze zrozumieniem to co napisales, wierze w twoje wysokie kwalifikacje (albo zeby bylo latwiej to przetlumacz sobie na angielski)

2. udowodnij ze tak go nekam, przeciez nie KLAMIESZ?


Cos ty sobie do tego lba wkrecil to nie mam pytan, skonczylem z toba dyskusje
TSound Grin
 
Abazur
ty no qwa toż to gra dla gimbazy a wy trzymacie sie zasad jak by jakiś qwa parlament albo wysokiej klasy forum publiczne... no wtf. rozważania godne posiedzenia ue.

jeszcze sankcje nałóżcie na tisonda i inne pipy to w ogóle będzie PRAWILNIE... ;]
 
Jump to Forum: