[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Skarga na Vv|mondrala
Jano
Po pierwsze nie mam mikrofonu. Po drugie nawet gdybym miał nie chciałoby mi się gadać z takim trollem jak ty. Po trzecie co niby chcesz wyjaśniać skoro wszystko jest jasne utrzymujesz cały czas to żeby otrzymać przeprosiny za "blowa". Sam osobiście czuje się obrażony za nazwanie mnie "Patologią".
virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
BogTejGry
Jano napisał(a):

Po pierwsze nie mam mikrofonu. Po drugie nawet gdybym miał nie chciałoby mi się gadać z takim trollem jak ty. Po trzecie co niby chcesz wyjaśniać skoro wszystko jest jasne utrzymujesz cały czas to żeby otrzymać przeprosiny za "blowa". Sam osobiście czuje się obrażony za nazwanie mnie "Patologią".


Nazwałem patologią to co się dzieję czasami na serwerze.
Jeśli Cię to uraziło, to bardzo przepraszam.
I jeszcze jedno, nie jestem trollem.
 
SpeedDemonZ
Dokładnie. Sprawa jest jasna. Szrek nie musi Cie przepraszać zwłaszcza że cytując twój pierwszy post: "4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: -" nie wnosisz o żadną karę. Czyli nie ważne czy postąpił źle czy też nie i ty tutaj zawiniłeś - kary nikt już nie poniesie. Jak dla mnie wszystko jasne. Smile
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
BogTejGry
SpeedDemon napisał(a):

Dokładnie. Sprawa jest jasna. Szrek nie musi Cie przepraszać zwłaszcza że cytując twój pierwszy post: "4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: -" nie wnosisz o żadną karę. Czyli nie ważne czy postąpił źle czy też nie i ty tutaj zawiniłeś - kary nikt już nie poniesie. Jak dla mnie wszystko jasne. Smile


Dalem - , ponieważ sądzę, że ani ja ani szrek nie powinien dostać bana, najwyżej pouczenie.
"... ty tutaj zawiniłeś" No ja nwm.
"kary nikt juz nie poniesie" Jesli ja ponioslem to dlaczego szrek nie? Smile

Połączony z 30 styczeń 2016 15:46:35:
Naprawde nikt nie chce wyjasnic wszystkich spraw?

Takie z was leniuchy? :///
Ja nwm czy to mozna nazwac administracja.

Połączony z 30 styczeń 2016 15:48:12:
+ Zawsze jest wina graczy c'nie?
Nigdy wina nie leży po stronie administracji.. No niezle Smile
Edited by BogTejGry on 30-01-2016 15:48
 
SpeedDemonZ
A ja nie wiem czy Ciebie można nazwać graczem czy po prostu upierdliwym wrzodem który zamiast sobie odpuścić ten serwer jak coś nie pasi to próbuje postawić na swoim mimo że widzi że jest inaczej. Czemu Ty poniosłeś a Szreku nie? Bo nie chcesz unbana xD Proste kolego.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
BogTejGry
SpeedDemon napisał(a):

A ja nie wiem czy Ciebie można nazwać graczem czy po prostu upierdliwym wrzodem który zamiast sobie odpuścić ten serwer jak coś nie pasi to próbuje postawić na swoim mimo że widzi że jest inaczej. Czemu Ty poniosłeś a Szreku nie? Bo nie chcesz unbana xD Proste kolego.


Widzę, że Cb to taki zwykły prowokant Smile
 
SpeedDemonZ
Powiedział człowiek który od początku gry na serwerze ma o wszystko wąty. Well played my friend. Grin
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
BogTejGry
SpeedDemon napisał(a):

Powiedział człowiek który od początku gry na serwerze ma o wszystko wąty. Well played my friend. Grin


O wszystko nie mam Frown
Robisz się żalosny, elo
 
SpeedDemonZ
Widzę teksty się skończyły, elo
Stwierdzam że można zamknąć Wink

mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jump to Forum: