[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Skarga na Vv|mondrala
Szreku
po co cytujesz co pisze przeciez to widac wyzej.moze wiedziales gdzie ale nie wiedziales jak. w polsce nie mozna palic w miejscach publicznych, jezeli policja bd chciala dac mandat za to i bedziesz sie tłumaczyl ze ja nie paliłem tylko tliłem to to sie nazywa cos z interpretacją prawa. poczekajmy na wypowiedz jakiegos admina Smile
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
BogTejGry
Szreku napisał(a):

po co cytujesz co pisze przeciez to widac wyzej.moze wiedziales gdzie ale nie wiedziales jak. w polsce nie mozna palic w miejscach publicznych, jezeli policja bd chciala dac mandat za to i bedziesz sie tłumaczyl ze ja nie paliłem tylko tliłem to to sie nazywa cos z interpretacją prawa. poczekajmy na wypowiedz jakiegos admina Smile


"Policja'' Ty nie jesteś policją i nie masz prawa mnie blować za nic.
 
Turek
można palić w "miejscu publicznym", przepisy nie definiuja nawet co to jest miejsce publiczne xd
 
BogTejGry
Ciągle zmieniasz swoje argumenty, weź pomyśl nad jednym porządnym plz
 
ShalaY
Freyviz napisał(a):

Szreku napisał(a):

nie, niewiedziałes jak jechac, kampiłes i cały czas probowałes i Ci nie wychodziło : )


Byla tylko jedna trasa, wiec nie wmawiaj mi ze nie wiedzialem jak jechac....
To nie byl camp kolego
Nie żeby coś ale jak skręcisz w lewo to jest 2 trasa Smile
 
Jano
Nie wiem o co problem dostałeś blowa za campienie i koniec tematu. Według mnie jesteś ostatnio jednym z większych trolli na serwerze, czepianie się o wszystko, wpieprzanie w nieswoje sprawy czy też pouczanie administracji.

Freyviz napisał(a):

Ciągle zmieniasz swoje argumenty, weź pomyśl nad jednym porządnym plz

Jakoś nie widzę zmian argumentów u Szreka cały czas utrzymuje jedno i to samo.


Jedyne co można się czepiać to 3 miesięcznego bana, który jak widzę Tobie nie przeszkadza tylko głównie zależy ci na przeprosinach za "blowa"
virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
BogTejGry
Jano napisał(a):

Nie wiem o co problem dostałeś blowa za campienie i koniec tematu. Według mnie jesteś ostatnio jednym z większych trolli na serwerze, czepianie się o wszystko, wpieprzanie w nieswoje sprawy czy też pouczanie administracji.

Freyviz napisał(a):

Ciągle zmieniasz swoje argumenty, weź pomyśl nad jednym porządnym plz

Jakoś nie widzę zmian argumentów u Szreka cały czas utrzymuje jedno i to samo.


Jedyne co można się czepiać to 3 miesięcznego bana, który jak widzę Tobie nie przeszkadza tylko głównie zależy ci na przeprosinach za "blowa"


A może to jednak problem stoi po stronie administracji? Wlasciciela na serwerze nie ma, a wy sobie pozwalacie na wszystko.
Czepiam sie o wszystko? Wpieprzam sie?
No jak sprawa dotyczy porządku na serwerze to oczywiste jest, że wejdę w głąb sprawy i poucze administrację, ponieważ często zachowują się jak 10-letnie bachory.

Szrek nie zmienia argumentow?
Poczytaj od początku tematu..
Ciągle ma nowe, ja pisze że nie i wtedy on "no może jednak nie, ale tamto i tamto zrobiłes"
 
SpeedDemonZ
Czemu naskakujesz na całą administracje jak póki co z tego co wiem tylko Whit i Szrek Ci zaszli za skórę. eh nie rozumiem takich ludzi.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
BogTejGry
SpeedDemon napisał(a):

Czemu naskakujesz na całą administracje jak póki co z tego co wiem tylko Whit i Szrek Ci zaszli za skórę. eh nie rozumiem takich ludzi.


Przepraszam bardzo, ale nie mam zamiaru nikogo wymieniać, dlatego też napisałem "Administracja".
Ja chcę normalnie sobie pograć na serwerze, ale jak jakiś troll daje mi blowa no to ja podziękuje.

Rafalh, pograj sobie na serwerze pod innym nickiem to może zobaczysz, że co jakiś czas patologia się tam czyni.
 
SpeedDemonZ
Jedyną patologie jaką widzę na serwerze to Ty (i paru innych gimbusów). Bez pozdrowień Smile
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
BogTejGry
SpeedDemon napisał(a):

Jedyną patologie jaką widzę na serwerze to Ty (i paru innych gimbusów). Bez pozdrowień Smile


Administracja obraza innych graczy. Wezme to pod uwage.
 
SpeedDemonZ
Aha, czyli jak wielmożny pan Frey obraża administracje to wszystko ok ale jak "JA" a nie cała administracja obrażam pana Freya to jest zamach stanu. Wezme to pod uwagę.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
BogTejGry
SpeedDemon napisał(a):

Aha, czyli jak wielmożny pan Frey obraża administracje to wszystko ok ale jak "JA" a nie cała administracja obrażam pana Freya to jest zamach stanu. Wezme to pod uwagę.


Tak, dokładnie tak jest.

Połączony z 30 styczeń 2016 15:20:36:
Może byśmy tak spotkali się z całą administracją na ts3 i wyjaśnili sobie wszystko? Smile
Edited by BogTejGry on 30-01-2016 15:20
 
SpeedDemonZ
Ja osobiście z takim hipokrytą jak Ty nie mam co wyjaśniać i wątpię że ktokolwiek z administracji będzie marnował swój cenny czas na rozmowę z Tobą. Uczepiłeś się jak sroka psiego ogona i trzymasz na swojej (nie)racji a oskarżasz o to Szreka. Zresztą i tam masz bana na 3 miesiące którego widocznie nie chcesz uniknąć więc na co to wszystko? Przyjdz za 3 miechy, nie będzie się coś podobać znowu zrobisz awanturę bo widać że jesteś takim typem co szuka problemów i denerwuje tylko innych ludzi Smile Z poważaniem (nie dla Ciebie) DemonZ
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
BogTejGry
SpeedDemon napisał(a):

Ja osobiście z takim hipokrytą jak Ty nie mam co wyjaśniać i wątpię że ktokolwiek z administracji będzie marnował swój cenny czas na rozmowę z Tobą. Uczepiłeś się jak sroka psiego ogona i trzymasz na swojej (nie)racji a oskarżasz o to Szreka. Zresztą i tam masz bana na 3 miesiące którego widocznie nie chcesz uniknąć więc na co to wszystko? Przyjdz za 3 miechy, nie będzie się coś podobać znowu zrobisz awanturę bo widać że jesteś takim typem co szuka problemów i denerwuje tylko innych ludzi Smile Z poważaniem (nie dla Ciebie) DemonZ


Ale ty strasznie próbujesz mnie sprowokować.. Ahh
Ja tu chce wyjaśnij wszystkie sprawy i się pogodzić, a ty takim tonem do mnie.. Ehh no ok Smile

"trzymasz na swojej (nie)racji a oskarzasz o to szreka"
Przecież to ja mam racje. Dostałem blowa za campa, którego nie było Smile

Połączony z 30 styczeń 2016 15:34:14:
Pewnie będzie jak zwykle, czyli słowo administracji wygra, no ale zawsze warto spróbować, przecież powinno być sprawiedliwie.
Edited by BogTejGry on 30-01-2016 15:34
 
Jump to Forum: