[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Skarga na Vv|mondrala
BogTejGry
1. Nick Administratora/Moderatora: Vv|mondrala
2. Co ta osoba uczyniła: Dał mi blowa podczas gdy grałem mape DM.
3. Dowody (screeny, filmik): Są świadkowie. Smile
4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: -
5. Inne uwagi: Dlaczego jakieś dziecko ma moda/smoda/adma?

@EDIT
Jeszcze chciałem dodać, że go zwyzywałem i dostałem bana na 90 dni. Jakby mi nie dał blowa to by było spokojnie Smile
Edited by BogTejGry on 30-01-2016 13:54
 
ShalaY
Jestem świadkiem, ale nie chce mieć u mondrali przesrane bo jak dla mnie on jest wpożo
 
BogTejGry
Krunit napisał(a):

Jestem świadkiem, ale nie chce mieć u mondrali przesrane bo jak dla mnie on jest wpożo


Wtedy nie zachował się w porządku.
 
Szreku
gracze campili i żadali zebym dał im mountain bike bo nie umieją i sie nie pytają jak jechac tylko campio zgodnie z ktoryms punktem regulaminu gracz zostal zbanowany na 3 miesiace gdyz obrazał i pomimo upomnień nie było poprawy: ) temat chyba do zamkniecia .
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
BogTejGry
Szreku napisał(a):

gracze campili i żadali zebym dał im mountain bike bo nie umieją i sie nie pytają jak jechac tylko campio zgodnie z ktoryms punktem regulaminu gracz zostal zbanowany na 3 miesiace gdyz obrazał i pomimo upomnień nie było poprawy: ) temat chyba do zamkniecia .


Prosze nie opowiadać bzdur Smile Jechałem razem z Karczmaneq i tam był part na bmxa i to karczq chciał mountaina, ja nic nie pisałem że chce..

Byliśmy pierwsi w połowie mapy i próbowaliśmy przejść, więc to nie jest campienie kolego Smile

Wystarczy przeprosić za blowa i po sprawie..
 
Szreku
no tak, mozliwe ze to nie ty pisałes ale i tak to nie zmienia nic przeczytaj punkt regulamin o campieniu i moze jeszcze punkt 3 od konca chyba
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
BogTejGry
Szreku napisał(a):

no tak, mozliwe ze to nie ty pisałes ale i tak to nie zmienia nic przeczytaj punkt regulamin o campieniu i moze jeszcze punkt 3 od konca chyba


Mowie ze nie campiłem. Próbowałem przejść parta w bmxem... -.-
Nie chce się kłócić, ale zachowałeś się jak gówniarz.

Może jednak przeprosisz i będzie po sprawie?
 
Szreku
przeczytaj punkt o campieniu jezyk na stronie mozesz zmienic w prawym gornym rogu. Nie umieliscie przejechac to przyspieszyłem, nie mamy calego dnia na jakis camperów.

Połączony z 30 styczeń 2016 13:15:35:
ogolnie chodzi mi o to ze wystarczylo sie zapytac jak tam wskoczyc
a nie prosic o inny rower
Edited by Szreku on 30-01-2016 14:15
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
BogTejGry
Szreku napisał(a):

przeczytaj punkt o campieniu jezyk na stronie mozesz zmienic w prawym gornym rogu. Nie umieliscie przejechac to przyspieszyłem, nie mamy calego dnia na jakis camperów.

Połączony z 30 styczeń 2016 13:15:35:
ogolnie chodzi mi o to ze wystarczylo sie zapytac jak tam wskoczyc
a nie prosic o inny rower


Uwaga cytuje
"10. Na mapach bez respawnu (odrodzenia), stanie w miejscu bądź jeżdżenie w kółko jest surowo wzbronione. Grozi za to wyrzucenie z serwera lub blokada do 7 dni."

Po 1. Nie stałem w miejscu ani nie kręciłem się w kółko (Próbowałem wskoczyć na wyższa belkę),
Po 2. Nie prosiłem o inny rower.

(TO NIE JEST CAMP)

Musisz zawsze postawić na swoim? Może jednak teraz przeprosisz i będzie po sprawie? Smile

Połączony z 30 styczeń 2016 14:20:32:
+ wiedziałem jak tam wskoczyć, trzeba było wykonać double jumpa, a to jednak zabiera z 10-20 sec Smile

Jeśli ty to nazywasz campem to ok.
Edited by BogTejGry on 30-01-2016 14:20
 
Szreku
nie nie nie. to nie było 20 sec. i nie byliscie pierwsi bo Ci co zajechali dalej w tym ja padli tam dalej. a z dobroci serca Ci powiem ze im dłużej przytrzymasz ctrl to rower wyżej skacze : ) a pisząc o tych punktach milem na mysli puntk w ktorym jest mowa ze jak gracz nie wie gdze jechac to powinien zapytac
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
BogTejGry
Szreku napisał(a):

nie nie nie. to nie było 20 sec. i nie byliscie pierwsi bo Ci co zajechali dalej w tym ja padli tam dalej. a z dobroci serca Ci powiem ze im dłużej przytrzymasz ctrl to rower wyżej skacze : ) a pisząc o tych punktach milem na mysli puntk w ktorym jest mowa ze jak gracz nie wie gdze jechac to powinien zapytac


Wiedziałem jak jechać. I to było ok. 20 sec
 
Szreku
nie, niewiedziałes jak jechac, kampiłes i cały czas probowałes i Ci nie wychodziło : )
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
BogTejGry
Szreku napisał(a):

nie, niewiedziałes jak jechac, kampiłes i cały czas probowałes i Ci nie wychodziło : )


Byla tylko jedna trasa, wiec nie wmawiaj mi ze nie wiedzialem jak jechac....
To nie byl camp kolego
 
Slimak
No jak dla mnie... to Szrek nie postąpił w porządku co do Freja, powinien co najmniej przeprosić Freja, a co do bana, to być może ale 3 miesiące ? Frej miał powód żeby się zdenerwować, ale też nie musiał od razu wyzywać Szreka. Według mnie Frej powinien dostać unbana oraz powinni nawzajem się przeprosić.

Dziękuję Za Uwagę
 
BogTejGry
Nadal chcesz się ze mną kłócić kto ma racje?
Przecież oboje wiemy, że popełniłeś błąd.
Przyznaj się do tego, nie marnuj nam czasu i będzie po sprawie.
 
Jump to Forum: