[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » Hydepark » Hydepark
 Print Thread
Życzenia świąteczne 2015!
Jano
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim graczom jak i kolegom z administracji zdrowych, spokojnych chwil spędzanych w tymże czasie. Jak i również syto zastawionego stołu wigilijnego oraz choinki zastawionej prezentami. Co do graczy życzę dodatkowo dużo kolejnych "Toptajmów", expa w DD, nabicia tysięcy godzin na serwie (choć mnie już raczej nikt nie pobije Sad )


YouTube Video

virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
SpeedDemonZ
Próbuje Janek Cie dogonić ale to jest po prostu awykonalne Grin Ja również się przyłączam do życzeń. Wesołych pogodnych świąt w gronie rodziny i weźcie w te święta mniej grajcie ;p Liczy się rodzina! Godziny i top tajmy nabijecie po świętach Smile A tak poza grą a niby też w grze to mnie kłótni i gównoburz na chacie/forum wam życzę! Nie jestem dobry w życzeniu komu kolwiek czego kolwiek także to by było na tyle. Kochajmy i radujmy się!

mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Turek
dziękuję przyjaciele
 
psychomalpa
Wesołych świąt drodzy koledzy i oby Toxic żył sto lat. Warto grać dla takich ludzi jak wy, gdy by było inaczej nie grał bym te 5lat chyba ,dzięki. Pozdrowionka i do zobaczenia na serwerze Smile
 
ShalaY
Dziękuję Nawzajem
 
Jump to Forum: