[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Skarga na fE|Luczjan
ShalaY
1.nick:Luczjan
2.co ta osoba uczyniła?: Zmieniła mi Tag teamu mówiąc: Albo zmienisz tag kolor i nazwę albo sam to zrobię...
3.dowody?:Wexter potwierdzi
4.co według ciebie powinna ta osoba dostać: Zabrana ranga moda.
5.inne uwagi: Wmawia mi że sam chciałem zmienić tag a kucky, deathreaper i x3no beda go bronic,



Jeszcze 1 uwaga: Czemu on się tą sprawą zajmuje a nie SpeedDemonZ? ?
Edited by ShalaY on 23-12-2015 02:12
 
SpeedDemonZ
Nie wiem ogólnie o co chodzi. Kolor i inne aspekty klanu mogą zmieniać tylko Supermoderatorzy i Admini, z czego to jest moja działka. Luczjan co najwyżej mógł Ci nick zmienić bo takie ma możliwości jako moderator. I jeżeli Lucek to czyta to wiedz jedno - fP i fE to nie to samo i nie spinaj ;p
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jekorgi
No więc, byliśmy u Lucka, bo sobie kulturalnie siedzieliśmy no i wiecie, patrzymy na to fP.. totalna podszywka, kolor praktycznie ten sam, nazwa podwalona, i jeszcze tą samą czcionkę chcieli co my, proszę Cie Demon xd. Wszedłem na serwer, poprosiłem żeby podali nową nazwę klanu i kolor, bo jeśli nie to kolor zmienię sam. Podał nazwę fast Strikes, i kolor też mi podał, tak też zmieniłem, potem chciał wrócić do początkowego koloru, nazwy, i tagu.. no sorry, 5 milionów razy to ja tego zmieniał nie będę xD
 
SpeedDemonZ
Jak dla mnie to nawet jeśli uważasz że to jest podszywka to co z tego? Gdzie w regulaminie jest to zakazane xd Nie napisał Fast Eagles więc dla mnie legit
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jekorgi
Dla mnie nie legit. Nie podoba mi się to, więc chyba mogę mieć zastrzeżenia? Prawda? Pfft
 
Luczjan
Jak dla mnie to jest trochę chamskie z ich strony i nie ukrywam drażni mnie to, że perfidnie zgapili od nas kolor tagu już nie wspomnę o nazwie klanu.
 
ShalaY
To mogłeś gadać ze mam kolor zmienić a nie od razu wszystko a potem klutnie

Połączony z 23 grudzień 2015 14:57:57:
A i SpeedDemonZ da rade odzyskać ? nazwe mogę kolor zmienić ale czy tag fP przywrócisz i nazwę ?
Edited by ShalaY on 23-12-2015 15:57
 
Jekorgi
Nie wiem czy pamiętasz ale wczoraj kłóciłeś się z nami o to, że sam poprosiłeś o taką nazwę, cytuję Ciebie:
screenshu.com/static/uploads/temporary/to/ax/n0/6w6vvt.jpg
Cóż, nazwa, kolor i tag zostaje. Pozdrawiam! Smile
 
SpeedDemonZ
Skoro się zgodziłeś to tak zostanie.

EDIT:
Zważywszy na taką wrzawę na ten temat, dodałem do regulaminu klanów notkę odnośnie faktu iż nazwa klanu nie może być podobna do istniejącego już klanu. I jeżeli ktoś poczuje się oszukany to zacytuję sam siebie:
"W miarę postępów z klanami będę uaktualniał powyższe zasady." Co daje mi możliwość do zmiany regulaminu w każdym momencie.

Edited by SpeedDemonZ on 23-12-2015 18:19
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Abazur
a mnie te dwa klany obrazaja moje uczucia religijne i co ? mam koran wam zacytowac niewiernicy ?
 
ShalaY
Dobra zamknij ten temat bo jest tak jak było na serwerze
 
SpeedDemonZ
Zamykam na życzenie.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jump to Forum: