[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Scripts
 Print Thread
Przeglądarka internetowa
Krystyna
Proszę o dodanie na serwerze przeglądarki.
I dobrze by było też żeby dało się otworzyć link z czatu. Na przykład dodać komendę /openurl (albo z jakąś inną nazwą) która by automatycznie włączała przeglądarkę w grze z linkiem z czatu.

Kiedyś już to było rozważane i było powiedziane, że twórcy MTA pracują na dodaniem takiego elementu.
Już jest to możliwe.
https://wiki.mult...nt/Browser

Co wy na to?
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/45655.gif
suck-it-santa-sucker-lollipop-thingie
 
rafalh
Podobno na Linuxie nie działa Sad
Poza tym czy to naprawdę potrzebne? Każdy ma przeglądarkę na komputerze i może się przełączać między oknami, a taka przeglądarka w grze to tylko wydmuszka - nie ma dodatków, nie działa Flash i nie wiadomo co jeszcze. Interfejs jest maksymalnie uproszczony. Moim zdaniem nie po to się wchodzi do MTA żeby przeglądać internet.
To jest moja opinia. Jak większość będzie chciała żeby dodać przeglądarkę to ją dodam... (no chyba, że uniemożliwi mi grę na Linuxie, to wtedy nie Pfft).
Poza tym jest tu też kwestia bezpieczeństwa. MTA może niedostatecznie często aktualizować tę przeglądarkę co poskutkuje istnieniem luk bezpieczeństwa. Co jeśli ktoś wyśle na chacie linka do złośliwej strony, a ludzie na nią wejdą z poziomu MTA? Jeszcze ktoś będzie miał pretensje do serwera...
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
SpeedDemonZ
Dodać mta do biblioteki steam, dwa przyciski i przeglądarka działa ;p Nie jestem ani za ani przeciw temu pomysłowi.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Krystyna
Sprawdziłam sobie jak to działa. I w sumie jak na razie to tak średnio.
YouTube działa bez zarzutu, ale niektóre strony źle się wyświetlają.

@rafalh @SpeedDemon to raczej nie ma służyć temu, że ktoś włącza MTA żeby przeglądać internet w grze. Tu chodzi o to, że ktoś coś wklei na czat link do obrazka, czy flimiku to zamiast minimalizować gre, włączać przeglądarkę i wklejać link, po prostu jedną komendą załatwi się wszystko w grze.

@rafalh Brak dodatków, minimalny interfejs w takim działaniu to nie problem. Z tym wklejaniem linków do złośliwych stron to równie dobrze ktoś może to zrobić teraz. No ale jeżeli wejście na taką stronę mogło spowodować jakieś szkody, to zgodzę się, że jakby była przeglądarka w grze to ktoś mógłby mieć pretensje do ciebie.

Pierwszy post nie tłumaczył zbyt jasno jak ja to widzę. Teraz chyba już wszystko jasne.

Znając ciebie @rafalh to taka argumentacja w żaden sposób cię nie przekona, więc przeglądarki nie będzie.

Koniec.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/45655.gif
suck-it-santa-sucker-lollipop-thingie
 
Jano
Jestem za wprowadzeniem przeglądarki. Podpinam się pod to co napisała Krystyna. Pozatym zauwazylem ze nieraz jak ktoś minimalizuje to lubi daną osobę zbugowac i nie idzie jej w żaden sposób zabić pozostaje jedynie kick więc może jak teraz by ludzie przegladali treść strony czy tam filmu na serwerze zminimalizowalo by ilość zbugowanych graczy. Nie wiem jak dokładnie działała by taka przeglądarka, ale myślę ze przydatny dodatek do serwera to by był. A przy okazji może i więcej ludzi by zaczęło grać.
virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
Abazur
jestem na nie Smile skrytpy obecne i tak som przestarzale i troche zaniedbane a dodanie przegladarki napenwo ne poprawi jakosci gry ;p

chyba ze na test sprawdzi sie i jak bedzie ok to ok.
 
Jump to Forum: