[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Skarga Na Moderatora Vv|Jano
SpeedDemonZ
Widzisz Menelq, Tak obsmarowałeś dupę Jankowi a on dobry człowiek daje Ci tylko na tydzień mimo nawet podpisu pod postem. Podziwiam Cię Januś. Ja takiego talentu do wybaczania nie mam ;p Nie wiem czy temat do zamknięcia czy oskarżyciel nadal chce drążyć temat jak zazdrosna dziewczyna xd
PS teraz spojrzałem na prywatne wiadomości. Ja nie wiem. Kolo oczernia całą administracje a wy mu wybaczacie.
i64.tinypic.com/a9ol1y.png

mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
melineq
Czyli Nie dostane ub ? ani chociasz do 4grudnia

Połączony z 30 listopad 2015 12:27:17:
Demon Przepraszam cie za to tak ale wkużyłem sie Naprawde przepraszam
Ale Ja nic Naprawde niezrobilem zeby dostac tego Perma ja wszedlem tylko na serva i dostalem od razu perma ;c
a sam szrek mnie dodal no prosz a ja chialem se tylko vipa kupic ;c
Edited by melineq on 30-11-2015 13:27
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
Freak
Z tego wynika że Shrek go dodał na chwile do klanu pogadać czy coś może niech się Shrek wypowie?Sam często widzę jak ktoś z administracji dodaje kogoś do klanu przez panel pogadać ale pytanie brzmi czy miałeś TAG czy nie? Jak nie miał no to oczywiste jest to że ktoś go musiał dodać i ban od razu bez żadnych pytań jest niesprawiedliwy (jestem obiektywny) PS: Z tego co widzę melineq nie uważasz na to co piszesz i wprowst obrażasz administracje za to może być juz inny ban ale nie wnikam.
Edited by Freak on 30-11-2015 13:40
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/50175.gif
 
melineq
Freak Tak Mialem TAG Vv| Ale ja sie zapytalem brzmiało to tak 'Ej szrek Dodałbys mnie do klanu Hmmm Wsumnie Ta Dawaj |i tak Bylo i gralismy jakos do 3 4 w nocy potem poszedl grac w lola to ja w kime poszedlem 2 dzien wbijam pograc sobie i co loguje sie i pisze Siema i tu Ban za Dawanie Tagu klanu bez pozwolenia ? i co
ja nic nie zrobilem zeby perma dostac no Prosze was
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
SpeedDemonZ
Nie wnikam jak działa Janek bo kto jak banuje to jego sprawa. Zwłaszcza że to admin ;p Ja tam jeżeli widzę że polak ma tag mojego klanu to mu pisze np "e synek tylko bez takich bierz ten klan bo jak sieknę to nie będzie tak wesoło", a jak zagraniczny no to nie dogadasz się ;p Grałeś że Szrekiem i rzekomo pozwolił Ci być w klanie. Szreku nie ma prawa dodawać nowych członków bo od tego jestem ja oraz Janek. Jeżeli było tak jak mówisz że Janek bez słowa zbanował to trochę mnie to dziwi. I tak jak mówi Freak - najlepiej jak się Szreku wypowie. Co do długości bana to już od Janka zależy. Co do przeprosin - spoko, tylko na następny raz mniej nerwów i słownictwo Smile A żem się rozpisał ho ho, pewnie same brednie xd
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
melineq
To teraz Uba nie odstane Sad bo chem se tego vipa kupic ;c

Połączony z 30 listopad 2015 17:39:16:
to dostane Unbana ?
Edited by melineq on 30-11-2015 18:39
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
Whitey
Daj unbana!
 
http://royalracing.com.pl
Tiger
Noo daaaj unbanaaa
Nie
No daaaj
Nie
Aż mi sie Majtas przypomniał Grin
 
Abazur
jana piaskownica i jego zabawki Smile
 
rafalh
melineq, nie pogarszaj swojej sytuacji. Jano powiedział, że masz na tydzień, to chyba dasz radę tyle wytrzymać... Następnym razem nie traktuj wszystkiego co Ci mówią inni o 4 w nocy na poważnie. W zasadzie Szreku też mógł by trochę poważniej podchodzić do klanu i nie dodawać ludzi, którzy w nim nie są, ale to inna bajka.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
melineq
taaa ? to co Nowy Regulamin Ban na 7dni za niby Dojscie do klanu bez zgody ja wogole bana nie powinienem dostac Noo dobra moze na 12jh lub ma 3h a nie od razu perm albo na 7dni Jprdl fajne zasady ale dzieki ;-;

Połączony z 01 grudzień 2015 14:24:42:
taaa ? to co Nowy Regulamin Ban na 7dni za niby Dojscie do klanu bez zgody ja wogole bana nie powinienem dostac Noo dobra moze na 12jh lub ma 3h a nie od razu perm albo na 7dni Jprdl fajne zasady ale dzieki ;-;
Edited by melineq on 01-12-2015 15:24
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
Abazur
a ja ci powiem, po zanjomosci, w dobrzej wieze Smile
ze masz mega szczsecie i farta ze ktoś tutaj chce z tobom w dyskusje wchodzić kto winny a kto nie i dlaczeog, po co itd
kiedyś to by cala adminimistracja stanela za swoim i nie bylo by tematu.
kiedyś to admin banowal i zawsze miau racje Smile
jak nie, patrz wyrzej ;p
 
melineq
ale arbuz To jest bez sensu ze szrek mnie sam dodal do klanu a na drugi dzien Jano mnie zbanowal bez żadnego upomnienia albo ze zmien nick bo bana dostaniesz Jprdl XDD
PsGrinalej mam perma XD
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
SpeedDemonZ
Odczekałbyś spokojnie ten tydzień to jeszcze na Rafała naskakujesz. Dizz co za awanturniczy kraj xd
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
rafalh
Zamykam bo ten temat nie ma już sensu. Melineq, gdybyś kulturalnie się wypowiadał tutaj to może byś dostał unbana, ale obecnie wszyscy mają dość dyskusji z Tobą. Zostało już kilka razy powiedziane, że Szrek nie ma prawa dodawać członków, więc przestań to powtarzać.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
Jump to Forum: