[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Skarga Na Moderatora Vv|Jano
melineq
1.Nick Vv|Jano
2. Zostalem 11-28 Zbanowany przez Jano permametnie za niby podszywanie sie pod Klan Vv|
3.Brak Dowodow
4.Prosze o Odbanowanie i zeby Jano Stracil admina czy moderatora bo dawanie perma bez powiedzenia zebym powiedzial ze szrek mnie dodal albo zebym nick zmienil ;-;
5.Chialbym zeby wiecej Ogarow bylo na Admina lub na Moda Bo to co teraz jest to jest bez sensu ze banuja bez powodu i kickuja
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
Krystyna
Zgadam się. Zabrać uprawnienia Jano!
Jano już za długo jest adminem i zaczął sobie pozwalać XD.
Do tego zabrałabym też admina następującym adminom(?).
  • rafalh - za nieaktywność

  • Whitey - straszny spamer komendami głosowymi

Proponuje awansować następujących graczy:
  • Pitek123 - pro mapper i w ogóle bardzo popularny gracz

  • OponaZapasowa - słaby gracz, ale zna komendy /kick i /ban


To tyle. Pozdro 600.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/45655.gif
suck-it-santa-sucker-lollipop-thingie
 
ShalaY
Troche ma racji melineq bo Vv|Jano mógł mógł mu dać bana na nie wiem 1h a nie perma. I teź mógł ostrzec melinqa a nie dawać od razu perma. Ale ja problemów nie chce
 
melineq
Dzieki Chopaki Smile
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
SpeedDemonZ
Szrek nie ma prawa dodawać do Vv nowych członków więc to twoja wina że się nie upewniłeś, zresztą znając Szreka to źle go zrozumiałeś ;p

Pozwolę sobie również przytoczyć 13 pondpunkt regulaminu:


Podszywanie się pod administratora lub innych graczy jest zabronione, chyba że gracz wyrazi na to zgodę. Może zostać ukarane wyrzuceniem z serwera lub blokadą do jednego miesiąca.

I tak to również tyczy się tagu klanu. Na to wychodzi że tego perma można traktować jako ban na miesiąc ;p
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
melineq
Jprdl Nie Wogole Kurwa Sam Dodal Mnie Do Klanu I zxnim gralem do 3 czy do 4 w nocy a możesz sie zapytac DeathRapera ze mnie sam dodal bo sie pytalem szreka czy mnie doda a on powiedzal ' a wsumnie ta Choc' ;-; I mnie dodal
---
Ale co wszedlem na server i co od razu bana dsotalem bez zadnego Kicka z napisem zmien nick bo Dostaniesz bana albo cos tylko od razu Perm
Jezeli wasza Administracja ma tak dzialac To kurwa ja podziekuje Smile
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
Abazur
to d ddzieki ic placsz kdzie indziej bo ne rouruzmiem tfojego problemu zioooom
 
Jano
Uhh druga już skarga :> Co do wypowiedzi podpinam się pod Demonka myślę, że temat wyczerpał. Nie grasz tu od godziny tylko od kilkudziesięciu godzin więc zasady powinieneś znać. Poza tym powód bana otrzymałeś, więc nie rozumiem tego zdania:

5.Chialbym zeby wiecej Ogarow bylo na Admina lub na Moda Bo to co teraz jest to jest bez sensu ze banuja bez powodu i kickuja

virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
melineq
Stary dales mi bana za nic szrek sam mnie wczoraj dodal do klanu Jprdl a ty od razu ban
Naprawe Pierdolniety jestes myslisz ze masz admina czy tam moda to kurwa krolem jsetes ?
ze banujesz wszystkich Jprdl
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
ShalaY
Ogarnijcie się -/- bo wyzywanie się w niczym ci melineq nie pomoże
 
SpeedDemonZ
Po pierwsze truskaweczko, brzoskwinko czy inna Malinqo zważaj na słowa. Dam sobie rękę uciąć patrząc na twoje słownictwo i składnie że jesteś od nas młodszy więc trochę szacunku. To nie podwórko tylko forum dyskusyjne. Po drugie, na luj drążysz temat? Nawet jakbyśmy mieli Cie odbanować to taką postawą jaką się przedstawiłeś w powyższych postach nic nie wskórasz tylko pogarszasz swoją i tak już żenującą sytuacje. Nie pasuje coś i nie chcesz stosować się do regulaminu? Tam są drzwi. Żegnam ozięble - DemonZ
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jekorgi
Idę po popcorn, jak dla mnie Melineq to straciłeś już jakiekolwiek szanse na UB, dostałeś zasłużonego bana, jedyne co się może (nie musi) zmienić w tej kwestii to skrócenie bana do 30dni, a to zależy tylko od osoby banującej czyt. Janka Grin. Pozdrawiam, i weź nie rzucaj tutaj mięsem, to nie bu*del :>
 
melineq
Jprdl
vapebeat.com/wp-content/uploads/2015/04/16162730679_6ffe5d6963_o.jpg
 
Jano
Dostałeś bana na tydzień. I radze ci zważaj na słowa.
virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
Tiger
Coo tuu sie dzieejee 😂😂
 
Jump to Forum: