[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Skarga na TxC://Flexey.# x2
WiernyPies
1.Nick TxC://Flexey.#
2.Kolejny raz ta sama sytuacja Flex znowu mnie kicka bez powodu...
3.Dowody brak
4.Proszę kolejny raz żeby ta osoba dała mi spokój,chciałbym spokojnie pograć...
 
Nitro
Bez dowodów raczej nic się nie da zrobić ...
images62.fotosik.pl/774/58b4627b866c3353m.jpg
 
Luczjan
Haha nie teraz za przeproszeniem dojebałeś z tą skargą nie dość że zachowujesz się jak dzieciak to jeszcze denerwujesz wszystkich na serwerze i jeszcze masz pretensje że dostałeś kick heh to jest po prostu śmieszne dostawałeś ostrzeżenia ale cb to nie ruszało jak dla mnie powinieneś dostać mute na dłuższy czas ewentualnie bana bo twoje zachowanie według mnie jest po prostu irytujące.
 
Flexxip
Sam pisałeś że lubisz mnie wkurwiać czyli robiłeś to wszystko specjalnie, dobrze wiedziałeś że znów zaczne coś robić z tym że denerwowałeś wszystkich na serwie i po każdym powrocie nic sie nie zmieniało ;] Nie kickałem bez powodu i dobrze o tym wiesz i znów nie potrafiłeś zrobić nawet screena, szkoda bo mógłbyś na nim pokazać co sie działo na czacie Grin
 
Kucky
WiernySpammer ( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)
man can be des­troyed, but not de­feated.
The fu­ture star­ts to­day, not to­mor­row.
--------------------------------------------------
I will be remembering you for ever.
 
SpeedDemonZ
Się ciesz że mnie nie było na serwie. Ja się w kicki nie bawię ;p Ale spokojnie, teraz trochę będę grał Grin A skarga oczywiście beznadziejna i do kosza.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Pato
No, i jeszcze będzie rozkazywał kiedy redo i kiedy nextmap, a jak nie, to "chuj ci w dupę". Jak przystało mówić do psa: goń się! ;*
 
Flexxip
Gdybym mógł coś więcej jak 5 minut bana też bym sie w kicki nie bawił ale no przykro Grin
 
SpeedDemonZ
Mam pomysł. Jeżeli to się będzie powtarzało i flex takk jak mówisz możesz jedynie w kicki się bawić, to osobiście wbije i dam pmute. Piszesz Piesku że chcesz spokojnie grać - okey, dam Ci pmuta jak się nie uspokoisz i wszyscy będą spokojnie grać Grin
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Flexxip
Jak dla mnie bomba Grin Jak coś to i na fb cie zawołam
 
SpeedDemonZ
No i fajno Grin

EDIT::
Temat zamknę bo wszyscy wiedzą na czym stoją.

mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jump to Forum: