[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
SKARGA SZREKU
Dave
1. Nick Administratora/Moderatora: SHREKU
2. Co ta osoba uczyniła: nadużywa prawa super moderatora
3. Dowody (screeny, filmik): niestety nie posiadam ale mam wielu świadków i można chyba sprawdzić logi nadużycia miały miejsce od godziny 16:30-16.53 bo w tym momencie dostaje bana. Sytuacja wygląda tak że szreku dostając SM chyba troche zbytnio się poczuł bo non stop lecą dm setane z panelu każda mapa race jest blokowane przed play again setaniem dm... co chwile powtarzanie dm mimo że gracze wyraźnie tego nie chcą. W środku mapy DD cross s15 szreku postanawia sobie zmienić mape na wybrany przez siebie dm...bez konsultacji z graczami. W tym momencie puściły mi nerwy i napisałem "ogarnij dupe frajerze zajebany" i dostałem bana na 12h prosze jednocześnie o ub(jeżeli waszym zdaniem nie zasługuje na niego to pomińmy ten wątek)
4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: Prosze o degradacje SM shrek do poziomu zwykłego gracza
5. Inne uwagi: Licze na szybkie rozwiązanie tej sprawy bo jest to bulwersujące że osoba która powinna utrzymywać porządek na serwerze robi coś zupełnie odwrotnego i wprowadza niepotrzebnie nie przyjazną atmosfere na serwer. Dave
 
Szreku
nie nazwał by tego naDużyciem. nawet poll byl a mapy były grany mniej wiecej naprzemiennie mapa została usunieta co juz może zdążyłeś zauważyć. ban za niewyparzony jezor sie należy dostaniesz ub zaraz za zwykłe sory ;] DAVE WYZYWA GRACZY !!! chyba skarge napisze...
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_1//41731.gif
 
BrunoNaBani
Druga drama ma toxicu? Dave ty tez niekiedy przesadzasz jak cos piszesz to masakra a świadkowie tacy jak swoi przyjaciele nie wchodzą w role dowodow bo kazdy moze ustalic co beda mowic i prosimy tutaj SS bo tak na sucho komuś w dupe nikt nie wejdzie. A co do szreka to szreku jakoś dużo razy siedział z Turkami jak wbijalem i nie było problemu z mapami. Wink

NiePozdrawiam.
Jekorgi_Na_SuperModeratora
 
Dave
Przyjaciele na toxie xd blagam
 
Abazur
Dave napisał(a):

Przyjaciele na toxie xd blagam

no widocznie ty nie masz przyjaciół ...
 
Jump to Forum: