[English][Polski]
logo
   

Zobacz temat


 Drukuj temat
Skarga na Whitey
Lewak
1. Nick Administratora/Moderatora: =FoX=Whitey
2. Co ta osoba uczyniła:Miałem w HT kolor czerwony a Whitey zminil go na niebieski nwet mnie nie upszedzil
3. Dowody (screeny, filmik): Nie mam
4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: Według mnie Whitey lub inna osoba powinna zminic kolor HT na czerwony .
5. Inne uwagi:
 
FunKen
Powiem tak:
-Koloru proszę nie zmieniać bo wszystkim niby się ten kolor podoba
-Whitey zapewne przeczytał wiadomość od Ciebie o zmianę koloru później
 
nrt123
Ale to Lider decyduje z kolorze a nie "wszyscy".
[img]https://secure.eu.playstation.com/proxy/image/?imageUrlToken=2h4hjQPY4l&locationType=file[/img]
 
FunKen
A ja jestem liderem Smile
 
Whitey
po pierwsze uprzedziłem Cie o fakcie że kolor czerwony jest zarezerwowany od dawna i dlatego powróciłem klan HT do koloru domyślnego, czyli niebieskiego bo na taki kolor ten klan powstał

po drugie zdaje sobie sprawe ze Jano zmienił Ci na czerwony ale tak naprawde jakby nie patrzec nie mozna co chwila zmieniac koloru klanu. Tworzy sie jeden unikalny klan o jednym kolorze a nie ze co chwile zmieniacie kolory jak plyty w wiezy mp3

po trzecie to jest dział skarg a nie składania informacji o tym co ktoś zrobił.

reasumując zostaje Wam niebieski, ponieważ czerwony jest zajęty. Zresztą i tak Wam poszliśmy na ugodę i zrobilismy klan , enty z kolei, ktorego tak naprawde nie musielismy tworzyc bo jest wiele innych ktore sa dostepne a zmieniacie je jak w kalejdoskopie.....
 
http://royalracing.com.pl
Lewak
Nic nie mówiłeś ze zmienisz ale ja sie nie chce z toba klucic bo cie lubie ;P
 
Dave
"Klucic,upszedził" weź dzieciaku za książki się łap a nie do grania... Zaczynam juz czuć obrzydzenie do serwera,który tak lubiałem właśnie przez takich gówniarzy jak Ty to samo co sie dzieje na serwie widac na forum przeciez 90% tych śmiesznych skarg jest na poziomie przedszkola
 
SpeedDemonZ
Na cholerę się nadal wypowiadasz skoro stwierdziłeś że nie chcesz tu grać Dave? Choć muszę się zgodzić że poziom graczy na toxicu, nie licząc administracji i nie których osób, jest bardzo przybliżony początkowym stadium nauki w polskich szkołach.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
pawel08
Przypominam, iż dejw tak samo się zachowywał. Po prostu teraz "dorosłego" udaje Wink Tyle w temacie ;D
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=2/33624.gif
 
Dave
mozesz wierzyc czy nie ale dorosłem
 
pawel08
Tekst typu "do książek dzieciaku" ? Tak raczej dorosły nie pisze Wink
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=2/33624.gif
 
MariaN
DO KSIĄŻEK WSZYSCY!!

PIS JOŁ MADER FAKER BUMTRELELELELEL

_________________

POZDRO COOKIE xd
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/46126.gif
 
SpeedDemonZ
Stwierdziłeś że nie potrafię czytać więc nie pójdę do książek. BUM RAKASZA
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
ShalaY
Nie ma to jak złożyć skargę na Administratora za to że zmienił kolor Klanu... xD
 
Turek
pawel08 napisał(a):

Przypominam, iż dejw tak samo się zachowywał. Po prostu teraz "dorosłego" udaje Wink Tyle w temacie ;D

zalej mu kompa wodą
 
Przejdź do forum: