[English][Polski]
logo
   

Zobacz temat


ToxiC PL » Serwer ToxiC PL » Skrypty
 Drukuj temat
Respawn
Flexxip
Temat chyba był już poruszany z tego co mi się wydaje ale jak można się domyślać nic się nie zmieniło. Chodzi mi o to co dzieje się gdy ktoś na respawnie zdobędzie huntera. Automatycznie rozpoczyna się głosowanie przez co mapa zmienia się w środku gry, nie ważne ilu jeszcze graczy "żyje". Kilka minut temu byłem bliski zbanowania dwóch graczy po tym jak dwukrotnie przejechali mapę w minute bo użyli SC[jestem graczem który najchętniej banowałby każdego kto używa SC Smile]. Było by fajnie gdyby ukończenie mapy na respawnie nie miało wpływu na rozpoczęcie głosowania bo potrafi to zepsuć samopoczucie.
 
FunKen
Jestem za Flex ale nie za tym żeby banować za SC najlepiej warto serio by było naprawić ten resp ponieważ przyznam to wnerwia Smile
 
rafalh
Co to jest SC?
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
SpeedDemonZ
SC - Short Cut - skrót. Już Krysia o tym pisała po tym jak mu o tym mówiłem i zamieścił to w swoim temacie o błędach. Do dzisiaj niestety ten problem jest.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Dave
A skoro juz temat respa to fajnie gdyby kazdy respil sie w tumsamym miejscu a nie ze ktos kto trafi dobry resp ma juz sekunde przewagi..
 
SpeedDemonZ
Nikt Ci Dave nie przerobi w edytorze 4000+ map bo resp Ci się nie podoba. Żal miej do autorów.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Nicki
SpeedDemon napisał(a):

Nikt Ci Dave nie przerobi w edytorze 4000+ map bo resp Ci się nie podoba. Żal miej do autorów.


Nikt Ci nawet nie mówi abyś to robił. Po to jest wymyślony skrypt "One Spawn" żeby nie trzeba było tego robić.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=2/46282.gif
 
Abazur
nie rzebym sie wymądrzał ale te "lepsze" serwery przerabiaja te "dobre" mapy (ktore ktoś sprawdza) na takie spawny aby pasowały do serwera Wink
 
MariaN
Abazur napisał(a):

nie rzebym sie wymądrzał ale te "lepsze" serwery przerabiaja te "dobre" mapy (ktore ktoś sprawdza) na takie spawny aby pasowały do serwera Wink


To jak grasz na takich Lepszych serwerach To po co grasz u nas ?


A co do respawnu to bym go inaczej zrobił aby można było jechać całą mape do konca ale zeby nie zdobywalo Hunta: )
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/46126.gif
 
Przejdź do forum: