[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Ban, bo dzieciak ma adma
SpeedDemonZ
Typowy troll - napisał skargę by się pośmiać zamiast prośbę o unbana i teraz obraża wszystkich. Pozdrawiam gimnazja z których takie dzieci wychodzą Smile
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Dave
I dobrze ze dostal bana mialem juz dosc czytania "omg znowu te race jebane"
 
pawel08
"Dzieciak" "Przedszkole" Ciekawe ile ty masz lat xDDDD Ja pierdole jak na razie to on robi przedszkole w tym temacie a nie "Patafian" na serwie xD Za tydzień będą tematy "Ban, bo piorun to chuj" !!! Pzdr 600 na rejonie !
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=2/33624.gif
 
MariaN


rozumiem jeszcze graczy itd, ale ten cały PTK ma chyba z 8 lat, bo nawet nie potrafi nic napisać po Angielsku (język obowiązkowy w szkołach przez 6 lat nauki)... Nie czuje się urażony nawet tym, że mam bana Grin Mam z Niego po prostu niezły ubaw i z tego, że tacy gracze się zdarzają... podczas grania w CS, CoD, czy inne multiplayery nie spotkałem takiego przedszkola. Mój język na forach nie będzie 100% poprawny, bo żyjemy w takich czasach, gdzie wszyscy posługują się wulgaryzmami, a tylko to, że Wy nie piszecie przekleństw to pokazuje jak bardzo chcecie się pokazać innym (że to co nie ja).


Bym mógł tak jeszcze wam uprościć ale przeczytajcie to co zaznaczyłem Pfft

Ja mam beke jak nie wiem co heh.

A ja sie wtrącę bo, ten niby Dziedzic który uważa się za dorosłego to może i jest dorosły ale charakter mówi sam za siebie że nie dojrzałeś jeszcze do tego wieku.

Ale teraz na serio masz pewnie 14 lat czy max 16 grasz kur#$ w CS COD i inne multiplayery [ Czyli męczysz fiutka co noc ] Jesteś gimbusem jakich dużo co mówią że są dorośli i Wypowiadają sie jak Dorośli.

Jak dla mnie nie musisz grać na toxicu, bez ciebie też damy radę Smile

Pozdro

P.S

Dodam że podkresliłem pogrubiłem to co musicie przeczytać Pfft

Mówi że PTK nie umie nic po angielsku napisać

A dalej pisze że sam nie zna go dobrze.

PTK mieszkał za granicą w Holandii więc po jakiemu tutaj się dogadywał po Kurwa Mać Jestem polus czy po Angielsku, weź się jeszcze raz zastanów Dziedzic co piszesz.

Pozdro x2
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/46126.gif
 
pawel08
Co disy xD Jestem pod wrażenie! Więcej takich spraw ! hehehe
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/STYLE_ID=2/33624.gif
 
Abazur
Dodany dnia 21-12-2014 11:14
Dodany dnia 02-02-2015 19:02

DIG IT ! DIG IT MOTHERF@#$%^& !
 
Jump to Forum: