[English][Polski]
logo
   

View Thread


 Print Thread
Ban, bo dzieciak ma adma
Dziedzic
1. Nick Administratora/Moderatora: PTK
2. Co ta osoba uczyniła: Dała mi bana na 4k dni Grin
3. Dowody (screeny, filmik): Nie mam
4. O co prosisz oraz na co ta osoba zasłużyła według Ciebie: Ja o nic prosze, a domagam sie odebrania usług administratora dzieciakowi o nicku PTK
5. Inne uwagiSad((NIE CHCE MI SIE PONOWNIE PISAC, BO NIE MAM 12 LAT, ZEBY SIE TLUMACZYC)))
Mam nick Dziedzic - zaznaczam na wstępie. Jakiś dzieciak (obstawaim, że lat 8) jest tutaj adminem/vipem/chuj wie jakim patafianem. Ma nick PTK (z teorii jest w klanie "+18", ale nie potrafi się posługiwać nawet językiem angielskim w stopniu zaniżonym-podstawowym. Akcja polegała na tym, że zakupiłem mapę, natomiast ten ów Patafian zmieniał co chwile na mapy Race (usiłował pobić rekord). Po tym jak mu napisałem, żeby tego nie robił (w sposób obraźliwy/użyłem słowa Patafian?!" Otrzymałem bana na 4k dni Grin
 
Nitro
Prędzej dostane Admina jak ty Unbana -'- "-" '_' -'-
images62.fotosik.pl/774/58b4627b866c3353m.jpg
 
Dziedzic
Prędzej zjebie beke z tego serwera niż zniże się w takim razie do poziomów Amina Smile
 
FunKen
akurat on dał zapewne bana na 3-4h bo popsute jest wskaźnik do ukończenia bana
PTK raczej nie powinien robić tego jak gracze nie chcą a czy można wiedzieć ile graczy było?
 
Dziedzic
Graczy było 3 - ja, PTK i Voodoo
 
FunKen
Jak Voodoo to pasiło to niestety miał prawo cóż jak powiem toxic potrafi zrobić ci dużo ;d
 
SpeedDemonZ
Sprawdziłem w rejestrze banów i nie ma tam określonego czasu bana czyli jest to pernamentny ban. W sumie mógłbym Cie odbanować lecz twoje słownictwo mimo wszystko nie jest zbyt wyrafinowane. W dodatku nie jest to prośba o unbana tylko skarga na PTK. Ode mnie dodam że PTK nie powinien dawać bana i nie mnie osądzać o twoim dalszym losie.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Dziedzic
SpeedDemon - zgadzam się z Tobą. Jest pełno serwerów MTA. Zażenowało mnie tylko to, że po 2 latach przerwy od tej gry, po wejsciu na serwer widze głównie dzieciaków... rozumiem jeszcze graczy itd, ale ten cały PTK ma chyba z 8 lat, bo nawet nie potrafi nic napisać po Angielsku (język obowiązkowy w szkołach przez 6 lat nauki)... Nie czuje się urażony nawet tym, że mam bana Grin Mam z Niego po prostu niezły ubaw i z tego, że tacy gracze się zdarzają... podczas grania w CS, CoD, czy inne multiplayery nie spotkałem takiego przedszkola. Mój język na forach nie będzie 100% poprawny, bo żyjemy w takich czasach, gdzie wszyscy posługują się wulgaryzmami, a tylko to, że Wy nie piszecie przekleństw to pokazuje jak bardzo chcecie się pokazać innym (że to co nie ja). Luzu nikomu nigdy nie zaszkodzi! Dobra, ja dalej tocze walke z CoD'em, a Was moge jedynie co pozdrowic i powiedziec tylko tyle na temat tego calego PTK, że jest patafianem jakich mało =D
 
Abazur
No i chwała ci za to, je@#^ szm@% : >
 
Whitey
Jak nie znasz ludzi Panie Dziedzicowy, to nie wymyślaj niestworzonych historii. Co Ty mozesz wiedziec o czlowieku ktorego widzisz raz, Dzialamy od wielu lat i akurat ten zawodnik PTK nie ma 8 lat, ile tego nie bede mowil to nie Twoj interes, jedno tylko powiem duzo nie masz do powiedzenia i to co sie dzisiaj dzialo to byc moze wybryk ale nie stopnia takiego zebys rzucal taka lacina na NAS, mowie nas bo pisales w liczbie mnogiej.

Sory ale wole miec takiego PTK jako moderatora (nie ukrywam ja mu dalem prawa, jestem głównym adminem) niz sluchac Twojego seplenienia na temat owych dzieci. Srednia wieku dla Twojej swiadomosci to ~17 lat, wiec jesli uwazasz ze grono serwera to dzieciarnia, to siebie tez mozesz do nich zaliczyc. Wielu z nas na tym serwerze siedzi od poczatkow istnienia a to pare ładnych lat. Twoj komentarz staje sie zbedny bo i tak nic nie wniesie a tylko siebie w oczach kazdego z nas ponizyles. Serwer jako serwer jest otwarty dla kazdego i nie ma okreslonych zasad, ze nie wolno modom w obecnosci 2-3 osob restartowac map - mial ochote jego sprawa ale to Ty powinienes NORMALNIE a nie z pretensjami zapytac lub poprosic o to co chciales, wolales uzyc innej metody - Twoja sprawa tyle w temacie
 
http://royalracing.com.pl
PTK
Dwa razy redo na mapie trwającej 1:50, czyli 3 razy po 2 min. Wiem że takie nabki DM w 6 min zrobia z 10 map dm a pozostale 3 min pojdzie na płacz w czasie vote, jaka mapę dać. Bana dostałeś za wyzywanie moderatora na serwerze bez żadnego powodu, a jeżeli myślisz że zredowanie 2 razy mapki to powód do płaczu to mogę każde redowane DM, przez modów randomować na inną mapkę. Ja nie stękam jak każde dm powtarzacie 3 razy bo vote więcej nie pozwala wiec ty tez powinieneś siedzieć cicho. UB ja ci nie dam bo szkoda miejsca na takiego trolla.


A tak po za tym, nie wiem jak administracja może pozwalać na wyzywanie siebie i chamstwo na serwie, kiedyś jak wchodził mod to kultura była i spokój, a teraz ...

szkoda gadać
s1.ifotos.pl/mini/koenigseg_hnrsxxr.jpg
 
Dziedzic
A teraz wchodzi sie na serwer i widzi takiego pajaca jak Ty. Wchodzi sie napisac skarge, a ten pajac bezczelnie sie tlumaczy, head admin ma najebane we lbie bo nie szanuje uzytkownikow i nawet nie mysli o tym zeby ukarac pierdolnietego moderatora, tylko usiluje sie "bronic kontra". Administracja tego serwera jest pierdolnioeta krótkim słowem. Dobra. Usuwajcie ten post, mnie banujcie bo jebie z Was beke mowiac prawde, a i tak przyjdzie do Was dzieciak, zaplaci za vipa 15 zł, a koszty utrzymania serwera to 12 na miesiac weaz ze strona www. Nic sie niestety nie zmieni w chamliwej polszy.
 
Whitey
przyszedłeś i zrobiłeś bałagan więc zabierz go ze sobą najlepiej schowaj do piwnicy i razem z nim lej beke. Nic nie stoi na przeszkodzie, sayonara
 
http://royalracing.com.pl
Abazur
Dziedzic napisał(a):

A teraz wchodzi sie na serwer i widzi takiego pajaca jak Ty. Wchodzi sie napisac skarge, a ten pajac bezczelnie sie tlumaczy, head admin ma najebane we lbie bo nie szanuje uzytkownikow i nawet nie mysli o tym zeby ukarac pierdolnietego moderatora, tylko usiluje sie "bronic kontra". Administracja tego serwera jest pierdolnioeta krótkim słowem. Dobra. Usuwajcie ten post, mnie banujcie bo jebie z Was beke mowiac prawde, a i tak przyjdzie do Was dzieciak, zaplaci za vipa 15 zł, a koszty utrzymania serwera to 12 na miesiac weaz ze strona www. Nic sie niestety nie zmieni w chamliwej polszy.


sam sobie winny Smile zwyzywales kogos a pozniej z płaczem ze ci w ryj zajebal Smile
i jak tu ma sie ta polska zmienic ?
 
MariaN
Ludzie jaki płacz o bana Frown Mogłeś napisać w dziale Unbany i prosić o unbana a nie płakać że ci go dał i skarge składać, teraz to pewnie unbana nie dostaniesz Smile
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/46126.gif
 
Jump to Forum: