[English][Polski]
logo
   

View Thread


ToxiC PL » toXic PL server » Scripts
 Print Thread
Multi Gamemode
ShaooliN
Witam.
Proponuje aby na serwerze Toxic wprowadzono multi gamemoda. To znaczy że na jednym serwerze będzie można wejść do różnych pokoi np.
-Same race
-Same DM
-Same DD
-Same Fun
Oszczędziło by to złości jak ci na race ktoś wpisze vote map i wszyscy będą za i zmienią ci mape np. na DD.
Oto link do przykładowego Multi gamemoda:
http://www.youtub...zJAAlLqa3M
Nie ufam nikomu, kocham tylko tych którzy na to zasłużyli.
steamsignature.com/profile/english/76561198138006278.png
 
SpeedDemonZ
Powiem szczerze że jak już by miały być pokoje to najlepiej zrobić DM i DD razem, Race, Fun - 3 pokoje. I również pragnę zauważyć iż (nie chce tutaj demotywować admina) na toxicu gra za mało osób żeby opłacało się zrobić takie coś. Taka jest moja opinia.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
Jano
Pokoje nie są złe i wiele razy już były omawiane, ale nie ma darmowego skryptu żeby się na nim wzorować więc trzeba by było napisać od nowa cały gamemod, a co za tym idzie to zależy tylko od chęci Rafała, a niestety na to potrzeba poświęcić sporo czasu.


SpeedDemon napisał(a):

Powiem szczerze że jak już by miały być pokoje to najlepiej zrobić DM i DD razem



Demonku, ale wtedy jaki sens miały by pokoje Smile bo właśnie o to chodzi w pokojach jeden chce grać mapy dm wchodzi do pokoju z dm drugi chce dd wchodzi na dd itd...
virginviolence.tk/x/pazdzioch.png
 
http://www.kruszwica.tk
rafalh
Kiedyś już był pomysł z pokojami i nawet powstał częściowo działający prototyp. Niestety po testach w większym gronie okazało się, że transfer map się zawiesza czasem i straciłem chęci do pracy.
Zrobienie pokoi wymaga wymiany prawie wszystkich skryptów serwera tak by obsługiwały tę izolację. Jest to mnóstwo roboty, a ja jestem sam i 10 graczy dziennie jest słabą motywacją dla mnie :3 Przecież nawet bez pokoi serwer słabo wygląda, nie ma komu zrobić ładnego spójnego interfejsu itp. Ja za to mam teraz dużo pracy na studiach więc też nie narzekam na nadmiar czasu wolnego.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
SpeedDemonZ
@Jano
Miało by to sens bo grałem na serwerach z czymś takim i co prawda DM wybierano było częściej niż DD ale na Toxicu jest to samo więc pomysł na wspólne nie jest złym pomysłem.

@rafalh
No i to jest to o czym mówiłem. Mało graczy i to jest bezsensu żebyś męczył się z tym wszystkim. Jest jak jest i jest dobrze moim zdaniem.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
ShaooliN
@Jano Zgadzam się z tobą odnośnie pokoi. DM z DD niee Wink.

@SpeedDemon Ja jednak zmienił bym tego gamemoda sprowadziło by to więcej osób na serwer Wink

@rafalh Rozumiem że masz dużo na głowie i nie możesz bardziej udoskonalać serwer . Ty jako jedyny to umiesz. A więc moja propozycja jest taka . Rafalh abyś mnie nauczył jak zrobić multi gamemoda i bym robił na spokojnie. Wszystko zależy od ciebie Wink
Nie ufam nikomu, kocham tylko tych którzy na to zasłużyli.
steamsignature.com/profile/english/76561198138006278.png
 
rafalh
To tak nie działa, że ja mogę kogoś nauczyć w godzinę czy kilka dni. Żeby dobrze programować trzeba lat, ewentualnie miesięcy jak ktoś ma predyspozycje.
Fajnie by było jakby więcej skrypterów było zainteresowanych Toxiciem :3 Poza tym dzisiaj zauważyłem, że już nawet stara domena toxic na no-ip.eu nie działa a to dalej pokazuje się na logu. I jak tu mieć motywacje jak nie ma nawet chętnych grafików, żeby to naprawić/zrobić od nowa.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/39698.gif
 
http://rafalh.ovh.org/
ShaooliN
Co racja to racja :/ . Czyli nici z multi gamemoda ?
Nie ufam nikomu, kocham tylko tych którzy na to zasłużyli.
steamsignature.com/profile/english/76561198138006278.png
 
SpeedDemonZ
Nici, i to nawet dobrze. Pokoje nie nadałyby się na serwerze gdzie przez 2 lata (jeżeli dobrze pamiętam) rekord był 30 parę osób a średnia graczy to 10. 6 osób pójdzie na DM, 2 na race, 2 na dd i to ma sens ? Nie piszę tego złośliwie oczywiście.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
ShaooliN
Demon rozumiem . Ja i tak pouczę się skryptowania i pomału zrobię ten multi gamemoda na potrzeby serwera toxic Smile
Nie ufam nikomu, kocham tylko tych którzy na to zasłużyli.
steamsignature.com/profile/english/76561198138006278.png
 
SpeedDemonZ
Oczywiście nie mam nic przeciwko spróbowaniu, nawet zachęcam. Jeżeli to wyjdzie zajebiście i przyciągnie to ludzi to czemu nie ;p Ale mówię, jeżeli nie przyciągnie to nie będzie sensu tego zostawiać Smile Tak więc powodzenia Ci życzę w skryptowaniu.
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/1/8846.gif
---------------------------------------------
PSN ID : XotreX
Steam ID: XotreX
SpeedDemon|PL
Vv|SpeedDemonZ
 
MariaN
Jak nie ma darmowego MultiGamemodu ? np: ten https://www.mta-s...adID=19679
mtatoxic.tk/server/stats_img.php/2/46126.gif
 
Jump to Forum: